Namasírujete se bez pohybu, když sedíte, ležíte v posteli, nebo relaxujete na gauči. Prostě kdekoliv.

Jehličky intenzivně masírují celé tělo, zrychlují krevní oběh a tok lymfy. Zlepšuje se metabolismus ve tkáních a tím pádem se odstraňují všechny toxiny v těle.

Proti jakým problémům akupresurní set pomůže?

Tradiční čínská medicína
a akupresurní účinky

Akupresurní set využívá více než 6000 tlakových bodů. Vlivem dráždění nervových zakončení dochází ke zvýšení hladiny serotoninu, dopaminu a snížení hladiny kortizolu. O relaxaci se postarají vyvolané endorfiny.
Při pravidelném používání dochází k odstranění únavy a zlepšení kvality spánku. Působením na hormonální systém má také pozitivním vliv na trávící systém.
 

Úžasná úleva po namáhavé práci

10-30 minut denně pro vaše zdraví

Tělo uvolní endorfiny prostřednictvím akupunkturních bodů, zmírní bolesti zad, šíje, stres a navodí příjemný pocit úlevy. Akupresurní polštář naplněný pohankovými slupkami dokáže poskytnout podporu krku při namáhavém pracovním dni.

Okamžitá účinnost

Účinek se projevuje okamžitě zčervenáním kůže, kdy se krev ve vašem těle skvěle rozproudí do problémových partií. Pokožka je pevná a elastická.

Jak akupresní set používat?

Masírování končetin, dlaně a chodidla

Masáže spodní části zad

Masáž krku, hlavy a zátylku

Masáž břišních svalů

Masáže zad a páteře

Masáž po tonizaci pleti

Vysoká kvalita bez kompromisu

Akupresurní podložka je plněná 100% přírodním lnem a kokosovým vláknem. Na povrchu akupresurní podložky je 221 kaméliových hrotů s 5304 akupresurními body.

Polštář s pohankovou výplní

Akupresurní polštář je vyroben ze 100% přírodního lnu a výplně z pohankových slupek, na povrchu má 57 hrotů z kamélie a 1368 akupresurních bodů.

Pohanková slupka má dobrou vzduchovou propustnost, houževnatost a není snadné ji zlomit. 

Rozměry výrobku

  • Jednoduché použití
  • Krásný design

Exkluzivní Set

Obsahuje masážní akupresurní podložku, polštář a tašku do které je zabalíte.