Zažijte Bali a zkuste si masáž z ostrova vzdáleného několik tisíc kilometrů.​

Ostrov Bali a celá Indonésie je velmi pestrou oblastí plnou barev, exotických květin a vůní. Proto se k Bali masáži používají jen ty nejkvalitnější masážní oleje a suroviny. Lucie, která na Bali žila dva roky se seznámila s místní masérkou Katut. Ta ji naučila starobylou tradiční balijskou proceduru, která má úžasné pozitivní účinky na naše zdraví. Když bolí tělo Balijce,  jde na masáž. Když bolí tělo Čecha, jde k lékaři pro prášky.  Díky používání dlouhých a plynulých hmatů se zaměřením na akupresurní body je masáž velice příjemná a dokáže navodit pocit absolutního uvolnění a relaxace. Relaxace a uvolnění ztuhlého svalstva vás nastartují a leckdy zbaví i nepříjemných zdravotních problémů.

Jak vlastně probíhá taková masáž s nádechem exotiky?

Začíná se reflexní masáží nohou, kdy si masírovaný dopřeje květinovou koupel nohou společně s peelingem. Podle Balijců ponoření nohou do vodní lázně udělá  stejnou službu jako koupel celého těla. Jak si udělat skvělou domácí levandulovou koupel s peelingem? To se dozvíte uvnitř kurzu.

A co se děje s nohami během koupele?

Jakékoli použití vody na kůži má reflexní účinky na cévy v našem těle. Koupel nohou tedy působí nejen přímo na nohy, ale i na celý lidský organismus. Když ponoříme nohy do horké vody, ta přivede do nohou krev i ze vzdálených částí organismu. V případě, že máme někde v těle zánět nebo infekci, postižené místo je překrvené. Horká voda dokáže ulevit zanícenému místu tím, že odvede přebytečnou krev do nohou. Naopak z míst, která jsou neprokrvená, horká voda neodčerpá krev vůbec. Koupel nohou si tak můžeme dopřát i v případech, že nás bolí hlava, v krku, jsme nachlazení apod. A proč Balijci o své nohy tak pečují? Říkají, že chodidla nás spojují se zemí a nosí nás den co den po celý život.

Procedura Bali masáže je zážitkem všech smyslů

Další částí masáže je důkladné protahování těla. Je to velice jednoduché a zvládne to i úplný začátečník. Působí pozitivně na tok energie v těle a uvolňuje napětí ve svalech a šlachách. Při Bali masáži využije ten, který masíruje váhu svého těla a několik metod protahování. Dochází k uvolnění svalů, kloubů, šlach, chodidel a protažení páteře. Díky tomuto jednoduchému a efektivnímu cviku uvolníte svaly šíje, trapézové svaly a zdvihače lopatky. Cvičení je účinné např. při migrénách nebo nepříjemných bolestech hlavy.

Královská Bali masáž

Příjemná vůně olejíčku, který při masáži nesmí chybět, vás v mysli přestěhuje na ostrov s palmami, banánovníky, různorodou vegetací a sluncem zalitými plážemi. A protože je na Bali plno exotických vůní, nezapomněli jsme vám ve videu kurzu odhalit ty správné olejíčky, které používat. Aromaterapie dokáže prosvětlit naše nitro a uvolňuje napětí, i to hluboko uložené. Masáže v Indonésii mají velmi dlouhou tradici a předávají se tam z generace na generaci. Z královského paláce se rozšířily dál a po staletí patří ke každodenní péči o tělo. Masáž může být intenzivní, kdy posiluje fyzickou kondici a přímo působí na svalový aparát, mízní a krevní oběh.

Indonésané neměli přístup k moderní medicíně, proto vynalezli několik druhů masáží, které vám dokáží pomoci nejen od únavy, ale i od horečky a dalších neduhů těla. Ten, kdo Bali již navštívil, ví,  že nejlepším centrem masáží a relaxace je město Ubud. Místo duchovního a kulturního života, kde  Julia Roberts ve filmu Jíst, milovat a meditovat, také strávila krásné chvíle při masážích.

Relaxujte a čerpejte novou energii pro tělo i mysl

Masáž začíná zahřívacími hmaty přes šátek. Díky tomu se pokožka krásně prokrví a prohřeje. Při masáži se dostane péči dolním končetinám, zádům a šíji, horním končetinám, dekoltu, obličeje a masáži hlavy. Díky kombinaci akupresury, reflexologie a vzácné aromaterapie bude tělo masírovaného krásně uvolněné. Pokud znáte někoho, kdo má sedavé zaměstnání, dopřejte mu Bali masáž.

Díky natahovacím hmatům se uvolňují ztuhlá místa na zádech, kolem páteře a v oblastí šíje. Jemné hmaty na dekoltu a obličeji stimulují vlasovou pokožku a prokrvují hlavu.  Rozmasírovaná chodidla, prsty na nohou, dlaně a prsty na rukou stimulují správnou činnost vnitřních orgánů. Celý video kurz je doprovázen tradiční balijskou hudbou

Kurzem vás povede:

Lucie Šelová

před několika lety odcestovala do Indonésie na ostrov Bali bez zpáteční letenky. Nakonec se její spontánní výlet protáhl na dva roky a díky tomu ve městě Ubud objevila kouzlo tantrických doteků. Jóga se stala její vášní a společně s manželem předávají znalosti, které během života nasbírali.

Absolvujte celý video kurz, až potom se rozhodněte!
Máte mojí 30 denní garanci vrácení peněz

Vstupte do kurzu nyní, projděte si celý kurz, odneste si z něj naprosté maximum a pokud vás nepřesvědčí o tom, že se vaše investice vrátí stokrát, napište mi a vrátím vám celou částku zpět. Je to vážně jednoduché, stačí když mi po skončení napíšete e-mail: “Sorry Honzo, nebylo to to, co jsem si představoval” a vrátím vám bez průtahů zpátky celou vaši částku.

Ne, není v tom žádný háček. Svým masérským kurzem jsem si jistý!
Dokonce až tolik, že můžu dát tuto garanci:

V případě, že nebudete plně spokojení, napište mi, peníze vám vrátím v plné výši a všechno mé know-how z kurzu vám přesto zůstane.

Odpovědnost zkrátka beru na svá bedra. Nemůžete ztratit, můžete jen získat. A to hodně. Pojďte se mnou do toho!