logo_jansel_online_kurzy

Balijská masáž

Online kurz

Jak se zbavíte bolesti a posílíte imunitu? Zdravě a přitom se budete bavit! Videokurz s masérskými hmaty probudí vaše unavené tělo k životu.

2152Kč 990

UŠETŘÍTE 54%

30 Denní Garance vrácení peněz

100% bezpečný nákup s možností vrácení, bez otázek.

Zažijte Bali a zkuste si masáž z ostrova vzdáleného několik tisíc kilometrů.​

Ostrov Bali a celá Indonésie je velmi pestrou oblastí plnou barev, exotických květin a vůní. Proto se k Bali masáži používají jen ty nejkvalitnější masážní oleje a suroviny. Lucie, která na Bali žila dva roky se seznámila s místní masérkou Katut. Ta ji naučila starobylou tradiční balijskou proceduru, která má úžasné pozitivní účinky na naše zdraví. Když bolí tělo Balijce,  jde na masáž. Když bolí tělo Čecha, jde k lékaři pro prášky.  Díky používání dlouhých a plynulých hmatů se zaměřením na akupresurní body je masáž velice příjemná a dokáže navodit pocit absolutního uvolnění a relaxace. Relaxace a uvolnění ztuhlého svalstva vás nastartují a leckdy zbaví i nepříjemných zdravotních problémů.

Jak vlastně probíhá taková masáž s nádechem exotiky?

Začíná se reflexní masáží nohou, kdy si masírovaný dopřeje květinovou koupel nohou společně s peelingem. Podle Balijců ponoření nohou do vodní lázně udělá  stejnou službu jako koupel celého těla. Jak si udělat skvělou domácí levandulovou koupel s peelingem? To se dozvíte uvnitř kurzu.

A co se děje s nohami během koupele?

Jakékoli použití vody na kůži má reflexní účinky na cévy v našem těle. Koupel nohou tedy působí nejen přímo na nohy, ale i na celý lidský organismus. Když ponoříme nohy do horké vody, ta přivede do nohou krev i ze vzdálených částí organismu. V případě, že máme někde v těle zánět nebo infekci, postižené místo je překrvené. Horká voda dokáže ulevit zanícenému místu tím, že odvede přebytečnou krev do nohou. Naopak z míst, která jsou neprokrvená, horká voda neodčerpá krev vůbec. Koupel nohou si tak můžeme dopřát i v případech, že nás bolí hlava, v krku, jsme nachlazení apod. A proč Balijci o své nohy tak pečují? Říkají, že chodidla nás spojují se zemí a nosí nás den co den po celý život.

Procedura Bali masáže je zážitkem všech smyslů

Další částí masáže je důkladné protahování těla. Je to velice jednoduché a zvládne to i úplný začátečník. Působí pozitivně na tok energie v těle a uvolňuje napětí ve svalech a šlachách. Při Bali masáži využije ten, který masíruje váhu svého těla a několik metod protahování. Dochází k uvolnění svalů, kloubů, šlach, chodidel a protažení páteře. Díky tomuto jednoduchému a efektivnímu cviku uvolníte svaly šíje, trapézové svaly a zdvihače lopatky. Cvičení je účinné např. při migrénách nebo nepříjemných bolestech hlavy.

Královská Bali masáž

Příjemná vůně olejíčku, který při masáži nesmí chybět, vás v mysli přestěhuje na ostrov s palmami, banánovníky, různorodou vegetací a sluncem zalitými plážemi. A protože je na Bali plno exotických vůní, nezapomněli jsme vám ve videu kurzu odhalit ty správné olejíčky, které používat. Aromaterapie dokáže prosvětlit naše nitro a uvolňuje napětí, i to hluboko uložené. Masáže v Indonésii mají velmi dlouhou tradici a předávají se tam z generace na generaci. Z královského paláce se rozšířily dál a po staletí patří ke každodenní péči o tělo. Masáž může být intenzivní, kdy posiluje fyzickou kondici a přímo působí na svalový aparát, mízní a krevní oběh.

Indonésané neměli přístup k moderní medicíně, proto vynalezli několik druhů masáží, které vám dokáží pomoci nejen od únavy, ale i od horečky a dalších neduhů těla. Ten, kdo Bali již navštívil, ví,  že nejlepším centrem masáží a relaxace je město Ubud. Místo duchovního a kulturního života, kde  Julia Roberts ve filmu Jíst, milovat a meditovat, také strávila krásné chvíle při masážích.

Relaxujte a čerpejte novou energii pro tělo i mysl

Masáž začíná zahřívacími hmaty přes šátek. Díky tomu se pokožka krásně prokrví a prohřeje. Při masáži se dostane péči dolním končetinám, zádům a šíji, horním končetinám, dekoltu, obličeje a masáži hlavy. Díky kombinaci akupresury, reflexologie a vzácné aromaterapie bude tělo masírovaného krásně uvolněné. Pokud znáte někoho, kdo má sedavé zaměstnání, dopřejte mu Bali masáž.

Díky natahovacím hmatům se uvolňují ztuhlá místa na zádech, kolem páteře a v oblastí šíje. Jemné hmaty na dekoltu a obličeji stimulují vlasovou pokožku a prokrvují hlavu.  Rozmasírovaná chodidla, prsty na nohou, dlaně a prsty na rukou stimulují správnou činnost vnitřních orgánů. Celý video kurz je doprovázen tradiční balijskou hudbou

Kurzem vás povede:

Lucie Šelová

Jan Šel expert na masáže, 12 let praxe, masér české reprezentace v cyklistice, zakladatel masérské školy a autor masérských kurzů. Číst vice o lektorovi.

Užijte si exotickou masáž z ostrova Bali ve slevě až 64%.

Online kurz

2152 Kč

990 Kč

Flashdisk

2.885 Kč

1.760 Kč

Výhodná nabídka

Online kurz + Flashdisk

4.889 Kč

1.760 Kč

Vyzkoušejte naši novinku.

100% přírodní masážní olej s pomerančem, jasmínem a kardamomem.

Co říkají naši spokojení zákazníci?

5/5

J** C**********

Po zaplacení jsem okamžitě dostal přístup do svého online kurzu. PERFEKTNÍ, takhle to má vypadat 🙂

5/5

P**** D******

Skvěle strávený čas. Cvičím každé ráno.

5/5

J*** L******

všechno v nejlepším pořádku, líbilo se nám všechno

5/5

M**** K********

Po všech stránkách výborné! A příjemný relax.

5/5

K******* Š*****

Naprosto skvělý kurz

5/5

K**** D*****

Instruktorka Lucie je výborná. Dokáže povzbudit a i vysvětlit hmaty.

Absolvujte celý video kurz, až potom se rozhodněte!
Máte mojí 30 denní garanci vrácení peněz

Vstupte do kurzu nyní, projděte si celý kurz, odneste si z něj naprosté maximum a pokud vás nepřesvědčí o tom, že se vaše investice vrátí stokrát, napište mi a vrátím vám celou částku zpět. Je to vážně jednoduché, stačí když mi po skončení napíšete e-mail: “Sorry Honzo, nebylo to to, co jsem si představoval” a vrátím vám bez průtahů zpátky celou vaši částku.

Ne, není v tom žádný háček. Svým masérským kurzem jsem si jistý!
Dokonce až tolik, že můžu dát tuto garanci:

V případě, že nebudete plně spokojení, napište mi, peníze vám vrátím v plné výši a všechno mé know-how z kurzu vám přesto zůstane.

Odpovědnost zkrátka beru na svá bedra. Nemůžete ztratit, můžete jen získat. A to hodně. Pojďte se mnou do toho!

Jan Šel - Online kurzy

Chcete umět masáže a nebo jógu? Naučíme vás to! Jednoduše, prakticky a profesionálně. Skrze naše online video kurzy. Mrkněte také na náš E-shop se zbožím.

Ukázková lekce zdarma

Kontakt