logo_jansel_online_kurzy

Balijská masáž

Online kurz

Jak se zbavíte bolesti a posílíte imunitu? Zdravě a přitom se budete bavit! Videokurz s masérskými hmaty probudí vaše unavené tělo k životu.

1900Kč 870

UŠETŘÍTE 54%

30 Denní Garance vrácení peněz

100% bezpečný nákup s možností vrácení, bez otázek.

Zažijte Bali a zkuste si masáž z ostrova vzdáleného několik tisíc kilometrů.​

Ostrov Bali a celá Indonésie je velmi pestrou oblastí plnou barev, exotických květin a vůní. Proto se k Bali masáži používají jen ty nejkvalitnější masážní oleje a suroviny. Lucie, která na Bali žila dva roky se seznámila s místní masérkou Katut. Ta ji naučila starobylou tradiční balijskou proceduru, která má úžasné pozitivní účinky na naše zdraví. Když bolí tělo Balijce,  jde na masáž. Když bolí tělo Čecha, jde k lékaři pro prášky.  Díky používání dlouhých a plynulých hmatů se zaměřením na akupresurní body je masáž velice příjemná a dokáže navodit pocit absolutního uvolnění a relaxace. Relaxace a uvolnění ztuhlého svalstva vás nastartují a leckdy zbaví i nepříjemných zdravotních problémů.

Jak vlastně probíhá taková masáž s nádechem exotiky?

Začíná se reflexní masáží nohou, kdy si masírovaný dopřeje květinovou koupel nohou společně s peelingem. Podle Balijců ponoření nohou do vodní lázně udělá  stejnou službu jako koupel celého těla. Jak si udělat skvělou domácí levandulovou koupel s peelingem? To se dozvíte uvnitř kurzu.

A co se děje s nohami během koupele?

Jakékoli použití vody na kůži má reflexní účinky na cévy v našem těle. Koupel nohou tedy působí nejen přímo na nohy, ale i na celý lidský organismus. Když ponoříme nohy do horké vody, ta přivede do nohou krev i ze vzdálených částí organismu. V případě, že máme někde v těle zánět nebo infekci, postižené místo je překrvené. Horká voda dokáže ulevit zanícenému místu tím, že odvede přebytečnou krev do nohou. Naopak z míst, která jsou neprokrvená, horká voda neodčerpá krev vůbec. Koupel nohou si tak můžeme dopřát i v případech, že nás bolí hlava, v krku, jsme nachlazení apod. A proč Balijci o své nohy tak pečují? Říkají, že chodidla nás spojují se zemí a nosí nás den co den po celý život.

Procedura Bali masáže je zážitkem všech smyslů

Další částí masáže je důkladné protahování těla. Je to velice jednoduché a zvládne to i úplný začátečník. Působí pozitivně na tok energie v těle a uvolňuje napětí ve svalech a šlachách. Při Bali masáži využije ten, který masíruje váhu svého těla a několik metod protahování. Dochází k uvolnění svalů, kloubů, šlach, chodidel a protažení páteře. Díky tomuto jednoduchému a efektivnímu cviku uvolníte svaly šíje, trapézové svaly a zdvihače lopatky. Cvičení je účinné např. při migrénách nebo nepříjemných bolestech hlavy.

Královská Bali masáž

Příjemná vůně olejíčku, který při masáži nesmí chybět, vás v mysli přestěhuje na ostrov s palmami, banánovníky, různorodou vegetací a sluncem zalitými plážemi. A protože je na Bali plno exotických vůní, nezapomněli jsme vám ve videu kurzu odhalit ty správné olejíčky, které používat. Aromaterapie dokáže prosvětlit naše nitro a uvolňuje napětí, i to hluboko uložené. Masáže v Indonésii mají velmi dlouhou tradici a předávají se tam z generace na generaci. Z královského paláce se rozšířily dál a po staletí patří ke každodenní péči o tělo. Masáž může být intenzivní, kdy posiluje fyzickou kondici a přímo působí na svalový aparát, mízní a krevní oběh.

Indonésané neměli přístup k moderní medicíně, proto vynalezli několik druhů masáží, které vám dokáží pomoci nejen od únavy, ale i od horečky a dalších neduhů těla. Ten, kdo Bali již navštívil, ví,  že nejlepším centrem masáží a relaxace je město Ubud. Místo duchovního a kulturního života, kde  Julia Roberts ve filmu Jíst, milovat a meditovat, také strávila krásné chvíle při masážích.

Relaxujte a čerpejte novou energii pro tělo i mysl

Masáž začíná zahřívacími hmaty přes šátek. Díky tomu se pokožka krásně prokrví a prohřeje. Při masáži se dostane péči dolním končetinám, zádům a šíji, horním končetinám, dekoltu, obličeje a masáži hlavy. Díky kombinaci akupresury, reflexologie a vzácné aromaterapie bude tělo masírovaného krásně uvolněné. Pokud znáte někoho, kdo má sedavé zaměstnání, dopřejte mu Bali masáž.

Díky natahovacím hmatům se uvolňují ztuhlá místa na zádech, kolem páteře a v oblastí šíje. Jemné hmaty na dekoltu a obličeji stimulují vlasovou pokožku a prokrvují hlavu.  Rozmasírovaná chodidla, prsty na nohou, dlaně a prsty na rukou stimulují správnou činnost vnitřních orgánů. Celý video kurz je doprovázen tradiční balijskou hudbou

Kurzem vás povede:

Lucie Šelová

Jan Šel expert na masáže, 12 let praxe, masér české reprezentace v cyklistice, zakladatel masérské školy a autor masérských kurzů. Číst vice o lektorovi.

Užijte si exotickou masáž z ostrova Bali ve vánoční slevě až 64%.

00
Dny
:
00
Hodin
:
00
Minut
:
00
Sekund

Online kurz

1.900 Kč

870 Kč

Flashdisk

2.670 Kč

1.640 Kč

Výhodná nabídka

Online kurz + Flashdisk

4.570 Kč

1.640 Kč

Co říkají naši spokojení zákazníci?

5/5

J** C**********

Po zaplacení jsem okamžitě dostal přístup do svého online kurzu. PERFEKTNÍ, takhle to má vypadat 🙂

5/5

P**** D******

Skvěle strávený čas. Cvičím každé ráno.

5/5

J*** L******

všechno v nejlepším pořádku, líbilo se nám všechno

5/5

M**** K********

Po všech stránkách výborné! A příjemný relax.

5/5

K******* Š*****

Naprosto skvělý kurz

5/5

K**** D*****

Instruktorka Lucie je výborná. Dokáže povzbudit a i vysvětlit hmaty.

NEMŮŽETE SE ROZHODNOUT?

Vaši spokojenost máme na 1. místě!

Spokojení jste zdraví, proto se na všechny naše online kurzy vztahuje 30 denní GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ, aby Vaše záda, šíje a bedra vzkvétala. Zjistit více, jak funguje garance spokojenosti.

Jan Šel - Online kurzy

Chcete umět masáže a nebo jógu? Naučíme vás to! Jednoduše, prakticky a profesionálně. Skrze naše online video kurzy. Mrkněte také na náš E-shop se zbožím.

Ukázková lekce zdarma

Kontakt