Bolest za krkem trápí až 80% lidí

Tento typ bolesti může být důsledkem stresu, napětí, ale především nesprávného držení těla a dlouhého sezení u počítače.

Nebezpečná choroba moderních technoligií

Opakované používání počítačů, chytrých telefonů a tabletů způsobuje předklonění hlavy. Hlava je následně pětkrát těžší, což může způsobit:

Neustálé používání mobilního telefonu škodí krční páteři

Málokdo zvedá telefon do úrovně očí. Přitom právě ohnutý krk je takto velmi zatěžován a dlouhé sledování mobilního telefonu namáhá svaly krční páteře a dochází k jejich přetížení a špatnému držení těla.  CereTrax™ je navržen tak, aby obnovil přirozenou křivku krku.

Účinná rehabilitace

Dva mikročipem řízené airbagy uvolňují šetrným  pohybem krční páteř ve třech různých režimech. Krční páteř se tak vrací do správného fyziologického zakřivení. Uvolníte tlak mezi obratli, zrelaxujete napjaté svaly a ulevíte si od bolesti.

Rychlá pomoc při ztuhlém krku

Se ztuhlým krkem se setká v životě takřka každý. Bolesti krku a jeho ztuhlost způsobují většinou svaly. Znecitlivění svalů krku si přivodíte například sezením v průvanu nebo nepohodlnou polohou při spaní. CereTrax™ Vám uvolní krk bez asistence fyzioterapeuta.

Akupresurní masáž elektrodami

Přístroj má přímo vestavěné elektrody pro možnou elektrickou nervovou stimulaci, která uvolňuje svalové napětí a zároveň blokuje přenos bolestí. Tato metoda nahrazuje příznivé účinky akupunktury, Guasha, baňkování i masáže. Uleví a prospěje Vašim ramenům, pasu, pažím, chodidlům, nohám nebo kloubům. Průběh této blahodárné procedury je řízen pokročilým mikročipem.

Elektrický pulzní masážní přístroj není navzdory využití elektrické energie nijak nebezpečný.

Jak funguje elektrodová masáž?

Elektrický pulzní masážní přístroj využívá stimulaci pomocí přísavných elektrod, jež samy drží na Vašem těle a lze je libovolně umístit. Elektrody přenášejí do lidského těla elektromagnetické vlny, jež napomáhají mimo jiné správnému krevnímu oběhu a mají příznivý vliv na metabolismus. Můžete je umístit na většinu problémových partií, zejména často bolavá ramena, záda, pas, ruce, nohy či kolena.

Infračervená tepelná terapie

Vestavěný emitor infračerveného záření zajišťuje účinné trojstupňové prohřátí struktur postižené oblasti. To přispívá k rychlému uvolnění a zlepšení prokrvení tkání i ke zmírnění bolestí krční oblasti. Teplotu lze nastavit na nízký stupeň (40°C), střední stupeň (45°C), vysoký stupeň (50°C).

Prověřeno v praxi!

CereTrax™ šetrně odstraňuje nejčastější příčiny, zejména chronické bolesti krční páteře, drobné blokády, zatuhnutí, spasmy a zkrácení svalů.

Zařízení je určeno nejen k řešení bolesti krční páteře, ale také k prevenci nebo k uvolnění a relaxaci po celém dni.

Doporučuje Jan Šel

Masér české reprezentace v cyklistice, zakladatel masérské školy a učitel masérů. Autor  kurzu Jak se zbavit bolesti hlavy. Od roku 2005 také provozuje vlastní masérské centrum.

Při koupi přístroje získáte online kurz ZDARMA

Rychlá úleva od bolesti

Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud se položíte na pevnou podložku (např. pevné lůžko či na podlahu) a přístroj umístíte tak, aby bylo možné pohodlně položit hlavu do vykrojení horní části zařízení.

Čím je CereTrax™ vyjímečný?

Na rozdíl od mnoha podobných zařízení, které tvrdí, že Vás zbaví okamžitě bolesti bez správného a přesného pohybu, naše zařízení vytváří skutečnou dynamickou trakci. Citlivě protahuje krční páteř, rovnoměrně otevírá krční obratle a navrací krčním obratlům vitalitu. 

Nastavení přístroje

  • Všechny parametry lze ručně nastavovat tak, aby bylo uvolnění krční páteře co nejpříjemnější a nejšetrnější.
  • Druhou možností je zvolit jeden z automatických režimů, které byly navrženy tak, aby byly šetrné, zároveň velmi účinné.

Po uplynutí 15 minut se přístroj automaticky vypne.

Technické parametry

  • Impulzní frekvence: 1-1000MS
  • Šířka pulzu: 125-500MS
  • Impulzní průběh: Čtvercová vlna 
  • Teplotní rozsah: 40-50°C
  • VÝKON: ≤12W
  • NAPĚTÍ: 12V
  • Elektrický proud: ≤1A