CereTrax™ Rehabilitační přístroj na krční páteř

Hodnocení 4.87/5
5/5

Účinná pomoc při bolesti za krkem, zablokované páteři i při bolestech hlavy od páteře

CereTrax™ neposkytuje jen relaxační masáž krku. Je efektivním prostředkem pro zmírnění bolestí krční páteří a horní částí zad. Napětí a ztuhlost mohou být způsobeny mnoha faktory, včetně dlouhodobého sedavého zaměstnání, špatného držení těla nebo stresu. Pravidelné užívání přístroje CereTrax™ je nepostradatelný pomocník nejen při bolestech, ale i pro jejich prevenci.

10049Kč 6990

SLEVA 30%

PLATBA PŘI PŘEVZETÍ

100% bezpečný nákup s možností vrácení, bez otázek.

Bolest za krkem trápí až 80% lidí

Tento typ bolesti může být důsledkem stresu, napětí, ale především nesprávného držení těla a dlouhého sezení u počítače.

Nebezpečná choroba moderních technologií

Opakované používání počítačů, chytrých telefonů a tabletů způsobuje předklonění hlavy. Hlava je následně pětkrát těžší, což může způsobit:

Neustálé používání mobilního telefonu škodí krční páteři

Málokdo zvedá telefon do úrovně očí. Přitom právě ohnutý krk je takto velmi zatěžován a dlouhé sledování mobilního telefonu namáhá svaly krční páteře a dochází k jejich přetížení a špatnému držení těla. CereTrax™ je navržen tak, aby obnovil přirozenou křivku krku.

Účinná rehabilitace

Dva mikročipem řízené airbagy uvolňují šetrným  pohybem krční páteř ve třech různých režimech. Krční páteř se tak vrací do správného fyziologického zakřivení. Uvolníte tlak mezi obratli, zrelaxujete napjaté svaly a ulevíte si od bolesti.

Rychlá pomoc při ztuhlém krku

Se ztuhlým krkem se setká v životě takřka každý. Bolesti krku a jeho ztuhlost způsobují většinou svaly. Znecitlivění svalů krku si přivodíte například sezením v průvanu nebo nepohodlnou polohou při spaní. CereTrax™ Vám uvolní krk bez asistence fyzioterapeuta.

Akupresurní masáž elektrodami

Přístroj má přímo vestavěné elektrody pro možnou elektrickou nervovou stimulaci, která uvolňuje svalové napětí a zároveň blokuje přenos bolestí. Tato metoda nahrazuje příznivé účinky akupunktury, Guasha, baňkování i masáže. Uleví a prospěje Vašim ramenům, pasu, pažím, chodidlům, nohám nebo kloubům. Průběh této blahodárné procedury je řízen pokročilým mikročipem.

Elektrický pulzní masážní přístroj není navzdory využití elektrické energie nijak nebezpečný.

Jak funguje elektrodová masáž?

Elektrický pulzní masážní přístroj využívá stimulaci pomocí přísavných elektrod, jež samy drží na Vašem těle a lze je libovolně umístit. Elektrody přenášejí do lidského těla elektromagnetické vlny, jež napomáhají mimo jiné správnému krevnímu oběhu a mají příznivý vliv na metabolismus. Můžete je umístit na většinu problémových partií, zejména často bolavá ramena, záda, pas, ruce, nohy či kolena.

Infračervená tepelná terapie

Vestavěný emitor infračerveného záření zajišťuje účinné trojstupňové prohřátí struktur postižené oblasti. To přispívá k rychlému uvolnění a zlepšení prokrvení tkání i ke zmírnění bolestí krční oblasti. Teplotu lze nastavit na nízký stupeň (40°C), střední stupeň (45°C), vysoký stupeň (50°C).

Právě si prohlíží 146 zákazníků

CereTrax™ rehabilitační přístroj na krční páteř

Hodnocení 4.87/5
5/5

+ ZDARMA On-line kurz speciální tlakové masáže pro rychlé odstranění bolesti hlavy

CereTrax™ je určený nejen k léčbě bolestí krční páteře, ale také k prevenci a relaxaci po dlouhém dni. Přístroj uvolňuje ztuhlé svaly pomocí tepla, slabých elektrických impulsů a fotomagnetického pole. Přístroj má přímo vestavěné elektrody pro možnost elektrické nervové stimulace celého těla, která uvolňuje svalové napětí a zároveň blokuje přenos bolestí.

Ušetříte 30%

 /ks
 /ks
 /ks
Quantity discounts
1 2 3+
6990 6890 6840

VYZKOUŠEJTE PŘÍSTROJ NA 30 DNÍ BEZ RIZIKA

Pospěšte si zbývá posledních 6 kusů

Prověřeno v praxi!

CereTrax™ šetrně odstraňuje nejčastější příčiny, zejména chronické bolesti krční páteře, drobné blokády, zatuhnutí, spasmy a zkrácení svalů.

Zařízení je určeno nejen k řešení bolesti krční páteře, ale také k prevenci nebo k uvolnění a relaxaci po celém dni.

Doporučuje Jan Šel

Masér české reprezentace v cyklistice, zakladatel masérské školy a učitel masérů. Autor  kurzu Jak se zbavit bolesti hlavy. Od roku 2005 také provozuje vlastní masérské centrum.

Při koupi přístroje získáte online kurz ZDARMA

Rychlá úleva od bolesti

Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud se položíte na pevnou podložku (např. pevné lůžko či na podlahu) a přístroj umístíte tak, aby bylo možné pohodlně položit hlavu do vykrojení horní části zařízení.

Čím je CereTrax™ výjimečný?

Na rozdíl od mnoha podobných zařízení, které tvrdí, že Vás zbaví okamžitě bolesti bez správného a přesného pohybu, naše zařízení vytváří skutečnou dynamickou trakci. Citlivě protahuje krční páteř, rovnoměrně otevírá krční obratle a navrací krčním obratlům vitalitu. 

Nastavení přístroje

  • Všechny parametry lze ručně nastavovat tak, aby bylo uvolnění krční páteře co nejpříjemnější a nejšetrnější.
  • Druhou možností je zvolit jeden z automatických režimů, které byly navrženy tak, aby byly šetrné, zároveň velmi účinné.

Po uplynutí 15 minut se přístroj automaticky vypne.

Technické parametry

  • Impulzní frekvence: 1-1000MS
  • Šířka pulzu: 125-500MS
  • Impulzní průběh: Čtvercová vlna 
  • Teplotní rozsah: 40-50°C
  • VÝKON: ≤12W
  • NAPĚTÍ: 12V
  • Elektrický proud: ≤1A

Hodnocení zákazníků

4.52
Na základě 25 recenzí
5
68%
17
4
24%
6
3
4%
1
2
0%
0
1
4%
1
V****
Super domluva
L***
OK
CereTrax™ Rehabilitační přístroj na krční páteř photo review
A***** D***
100% spokojenost
Z****
Rychlé doručení
CereTrax™ Rehabilitační přístroj na krční páteř photo review
L****
Děkuji
D******
Trpím špatným držením těla. V říjnu jsem měla jít na operaci a rozhodla jsem se vyzkoušet tuto věc, poté, co se v září na mé stránce na Facebooku obje...Více
Trpím špatným držením těla. V říjnu jsem měla jít na operaci a rozhodla jsem se vyzkoušet tuto věc, poté, co se v září na mé stránce na Facebooku objevila reklama! A byla to ta nejlepší reklama na světě zachránila mi záda. Děkuji za toto
K*** D*****
Nedoručeno. Chyba kurýra!
A*** M****
Je to skvělý produkt na bolest krku, po použití tohoto se cítím tak dobře
A***
Nedělal jsem to tak často, ale jsem s novým produktem velmi spokojen.
T***
Toto zařízení je tak boží!!! Používám ho už 3 týdny a moje dlouholeté utrpení je pryč. Utratil jsem tisíce korun na chiroprakticích a lékařích, ale ni...Více
Toto zařízení je tak boží!!! Používám ho už 3 týdny a moje dlouholeté utrpení je pryč. Utratil jsem tisíce korun na chiroprakticích a lékařích, ale nic pro mě nefungovalo, dokud jsem nenašel zařízení ceretrax! Nemohu vám dostatečně poděkovat za nabídku tak úžasného zařízení.
B**** G
Používám multifunkční krční trakční zařízení ceretrax™ a už se cítím mnohem lépe. Můj bolavý krk je mnohem pohyblivější a výrazně méně bolestivý.
J** D****
Koupil jsem 2 jeden pro mě a jeden pro mou mámu, oba jsme nadšeni, jak dobrý a účinný je tento produkt.
CereTrax™ Rehabilitační přístroj na krční páteř photo review
G******
Tento produkt funguje dobře
L**** S*
Toto zařízení je zázrak!!! Děkuji!
CereTrax™ Rehabilitační přístroj na krční páteř photo review
A**** S***
Je to skvělé zařízení, které mi ulevuje od bolesti krku. Zařízení ceretrax testuji již několik měsíců a konečně mohu říci, že se cítím mnohem lépe n...Více
Je to skvělé zařízení, které mi ulevuje od bolesti krku.
Zařízení ceretrax testuji již několik měsíců a konečně mohu říci, že se cítím mnohem lépe než dříve.
P****
Jsem velmi šťastná. Moc děkuji
I***
Zpočátku to bylo bolestivé, ale poté, co jsem se zeptal, měl bych začínat jen s minimálním časem a musím být na posteli nebo na pohovce. Po několikát...Více
Zpočátku to bylo bolestivé, ale poté, co jsem se zeptal, měl bych začínat jen s minimálním časem a musím být na posteli nebo na pohovce. Po několikátém použití jsem byl schopen ji tolerovat a nakonec bolest zmírnit. Nyní ho používám jen při extrémních chvílích
Z**** D
Úžasné zařízení!!! Stojí za každý korunu. Měl jsem hrozné bolesti krku po celá léta a tento malý kámoš mě opravil!!
CereTrax™ Rehabilitační přístroj na krční páteř photo review
F**** R
Mám několik vyřízlých plotýnek v krku. Nedávno jsem podstoupil magnetickou rezonanci, při které se zjistilo, že mám naražený nerv mezi 6 a 7, což mi z...Více
Mám několik vyřízlých plotýnek v krku. Nedávno jsem podstoupil magnetickou rezonanci, při které se zjistilo, že mám naražený nerv mezi 6 a 7, což mi způsobuje velkou bolest v levé ruce a také zasahuje do páteřního kanálu. Od doby používání přístroje již nemám trvalé bolesti nervů a zlepšil se mi také rozsah pohybu v krku. Ušetřil mi tisíce korun za dekompresi. Líbí se mi, že to mohu dělat kdykoliv a nemusím si brát volno z práce na návštěvu chiropraktika.
CereTrax™ Rehabilitační přístroj na krční páteř photo review
P******
Dřív jsem chodila, ke svému chiropraktikovi, protože mě často bolí. Od té doby, co používám ceretrax, už nemám žádné bolesti. Rozdíl jsem zaznamenala ...Více
Dřív jsem chodila, ke svému chiropraktikovi, protože mě často bolí. Od té doby, co používám ceretrax, už nemám žádné bolesti. Rozdíl jsem zaznamenala hned od začátku. Užívám ho téměř 2 měsíce.
J***** C
nejlepší stroj
CereTrax™ Rehabilitační přístroj na krční páteř photo review
O**** R
Naprosto miluji tento přístroj, koupil jsem si ho do kanclu a po celém dni sezení u pc mi vždycky pomůže
CereTrax™ Rehabilitační přístroj na krční páteř photo review
K******* D
Velmi snadno se používá a líbí se mi všechny funkce.
CereTrax™ Rehabilitační přístroj na krční páteř photo review
L**** S
Rozhodně doporučuji.
P**** S
Jedná se o skvělý trakční přístroj na krk, který mi velmi pomáhá při bolestech krku. Měl jsem vážné bolesti krku, šel jsem k chiropraktikovi, který mo...Více
Jedná se o skvělý trakční přístroj na krk, který mi velmi pomáhá při bolestech krku. Měl jsem vážné bolesti krku, šel jsem k chiropraktikovi, který moc nepomohl, tak jsem se rozhodl vyzkoušet toto zařízení! FUNGUJE!! Moje bolest krku je pryč, a kdykoli cítím, že můj krk začíná znovu bolet, prostě ho použiji a bum žádná bolest!!
Jan Šel - Online kurzy

Chcete umět masáže a nebo jógu? Naučíme vás to! Jednoduše, prakticky a profesionálně. Skrze naše online video kurzy. Mrkněte také na náš E-shop se zbožím.

Ukázková lekce zdarma

Kontakt

© 2021 Jalumalu Academy s.r.o.

10049Kč 6990