Ortopedický masážní přístroj na kolena Jalumalu Therapy®

Infračervený LCD masážní přístroj na kolena

Tento multifunkční masážní přístroj na kolena má vyhřívání, vzduchovou kompresní masáž pro úlevu od bolesti a prokrvení kolen.

5980Kč 2990

SLEVA 50%

DOPRAVA ZDARMA

Platba při převzetí

Chraňte svá kolena ozdravnou masérskou péčí

Máte bolesti kolen? Napětí kloubních svalů? Potřebujete pomoct vstát? Milujete sport, ale kvůli problémům s koleny už nemůžete podávat stejné výkony jako dříve?

LCD displej

Infračervené světlo

Tlak vzduchu

Magnetický kámen

Proudění tepla

Dopřejte kolenům vyhřívanou vibrační masáž

Stačí 10 minut denně!

Proti jakým problémům masážní přístroj pomůže?

Zdravé kolena na celý život

Teplá kompresová terapie

Na rozdíl od lehkého ohřevu, využívá tento přístroj topnou fólii. Výsledkem je rychlejší a přesnější zvýšení teploty. Infračervené světlo účinně podporuje metabolismus.

Vibrační masážní terapie

Vibrační režimy jsou řízeny prostřednictvím inteligentního počítačového čipu. Motory jsou umístěny po stranách kolena a poskytují tak celkovou masáž.

Dejte sbohem bolesti kolene, odstraňte výpotek

Kvůli zvyšujícímu se věku nebo intenzivnímu cvičení, může kolenní kloub způsobit vstřebávání tekutiny a metabolickou nerovnováhu, díky které se vytvoří výpotek. Pokud bolestivě spadnete na koleno, je výpotek je příliš velký. Masážní přístroj urychluje jeho odstranění.

Právě si prohlíží 146 zákazníků

Ortopedický masážní přístroj na kolena Jalumalu Therapy®

Infračervený LCD masážní přístroj na kolena

Hodnocení 4.87/5
5/5

+ ZDARMA Online kurz masáž pro běžce a cyklisty

Tento multifunkční masážní přístroj na kolena má vyhřívání, vzduchovou kompresní masáž pro úlevu od bolesti a prokrvení kolen.

Ušetříte 50%

 /ks
 /ks
 /ks
1.
Vyčistit
2.
Vyčistit
3.
Vyčistit

Doprava ZDARMA

Pospěšte si zbývá pouze 6 kusů

Ověřeno v praxi!

Pociťujete bolesti kolenou? Napětí v kloubech? Potřebujete pomoci vstát? Nebo možná milujete sport, ale kvůli problémům s koleny už nemůžete podávat stejné výkony, jako dříve? 

Možná jste vyzkoušeli několik procedůr, chráničů kolen, levných pomůcek atd. a už nevěříte, že existuje produkt, který by tuto bolest odstranil. 

Dlouho jsem naslouchal svým klientům při masážích, až jsem připravil tento přístroj. 

Doporučuje Jan Šel

Masér české reprezentace v cyklistice, zakladatel masérské školy a učitel masérů. Autor online kurzu Masáž pro běžce a cyklisty. Od roku 2005 také provozuje vlastní masérské centrum.

Při koupi přístroje získáte online kurz ZDARMA

Při koupi přístroje získáte online kurz ZDARMA

Padne na každé koleno

S využitím nejnovější lékařské technologie je přístroj vynalézavě navržen na základě modelu lidského kolena, plně zohledňující charakteristiky držení těla uživatelů. Ergonomický design, který se pohodlně obepíná kolem kloubu, pomocí nastavitelných pásků na suchý zip. Vnitřní strukturální design podporuje regeneraci tkání a urychluje rozptýlení zánětu, což pomáhá pacientům se rychle zotavit.

LED dotykový displej, pro rychlejší a pohodlné ovládání

Přístroj spustíte jedním tlačítkem. LED displej s bílým podsvícením nabízí přehledné a snadné ovládání stavu masáží a tepla v reálném čase. 

Na doma i na cesty

  • Jednoduché použití
  • Krásný design

Hodnocení zákazníků

0.00
Na základě 0 recenzí
5
0 %
0
4
0 %
0
3
0 %
0
2
0 %
0
1
0 %
0
Jan Šel - Online kurzy

Chcete umět masáže a nebo jógu? Naučíme vás to! Jednoduše, prakticky a profesionálně. Skrze naše online video kurzy. Mrkněte také na náš E-shop se zbožím.

Ukázková lekce zdarma

Kontakt

© 2021 Jalumalu Academy s.r.o.

4129Kč 2199