Ve videu kurzu se naučíte, jak namasírovat sami sebe a zároveň si příjemně protáhnete celé tělo.

Nemáte nikoho, kdo by vás namasíroval? Nevadí! Natočili jsme video kurz sebe masáže, kde vám ukážeme, jakým směrem správně masírovat.

Aby si člověk neublížil je potřeba vědět a znát základní pravidla masáže. Tím, že se naučíte masírovat svoje tělo zvýšíte produkci bílých krvinek a protilátek v těle. Zpomalíte proces stárnutí a bude se vám lépe spát. Probudíte celé své tělo a ke všemu posílíte imunitu.

Být psychicky v pohodě? Jasně!

Když je člověk šťastný a v pohodě, má lepší obranyschopnost organismu. V téhle hektické době to kolikrát mnohdy nejde. Stres a informace okolo nás nám vytváří strach a to působí negativně na naši psychiku. Jestli při setkání s viry onemocníte nebo ne, záleží především na tom, v jaké kondici je vaše imunita. Masérský hmaty, který se naučíte v pohodlí vašeho domova vás blahodárně naladí do psychické pohody a odstraní jakoukoliv nervozitu nebo bolest z těla ven. Podrážděnost a stres má velký vliv, na vaše zdraví. Sebemasáž vám zvýší sebevědomí a dodá člověku pocit síly.

Cvičení a protahování jako bonus po masáži

Protože víme, že ke zdraví patří i cvičení, natočili jsme pro vás jednoduchá cvičení a protahování, který zvládne i úplný začátečník. Rádi by jste pravidelně cvičili, ale jen těžko si najdete v nabitém dni volnou chvíli? Cvičit podle videí můžete kdekoliv a kdykoliv. Cvičební pomůcky nebudete potřebovat a je jen na vás, zda se budete chtít protáhnout doma nebo o polední pauze v práci. Videa si můžete přehrát podle svého tempa a nálady.

Účinek ucítíte okamžitě

Po masáži si vyživíte a zjemníte pokožku. Jak to poznáte? Ihned po masáži uvidíte účinek. Barva kůže vám dá jasně znát, že se něco dělo. Masáž dodává tělu zdravou barvu a velice prospívá pokožce. Odstraňuje vrásky mnohem lépe než nejdražší krémy z drogerie. Namasírujete se od hlavy až k patě. A to doslova. Ve videích jsou lekce masáží obličeje, hlavy, rukou, hrudníku, hýždí, nohou a chodidel. Objevíte kouzlo aromaterapie a naučíte se, jak si vyrobit domácí přírodní peeling na tělo. Dále vám v kurzu Honza odhalí starou masérskou techniku, která zlepšuje krevní oběh a pomáhá imunitnímu systému v boji proti nemoci. Takže i masážema se dá ulevit, i když s nemocí člověk bojuje. Již staří lékařští odborníci znají formu léčení sebemasáže.

Tyhle užitečný triky budete používat celý život

Kurz jsme natočili tak, aby vás to bavilo. Na každý den, po dobu 10 dní, máte k dispozici jedno video s masáží a jedno video s posilováním či protahováním. Kdykoliv se můžete vrátit k předchozímu dni a nebo naopak si videa pustit najednou. Kdo by si chtěl uvolnit šíji, hlavu a krk? Promasírovat si vnitřní orgány, aby nám lépe fungovaly? Tento kurz je dokonalý návod, jak se hodit do pohody, zpevnit si tělo, protáhnout se a přitom se udělat krásnějším. Když pro sebe něco uděláš, budeš mít ze sebe dobrý pocit a začneš zářit. A co je víc v dnešní době než být zdravý.

Zpevňují cviky jsou pro každého a fungují.

Problém je, že na protahování a zpevňování těla si většina z nás nenajde čas. Díky našemu kurzu dostanete chuť začít se sebou něco dělat. Budete se na videa těšit, už když ráno vstanete z postele. Cviky jsme sestavili velice jednodušše, takže si je může zacvičit i úplný začátečník.  Den ode dne ucítíte, jak se svaly mění, uvolňují a a zpevňují. Vaše tělo se stane hezčí a silnější a budete mít božské tělo do plavek.

Ráno nastartujete den cvičením a večerní sebe-masáž vás krásně uvolní a zklidní.”

ONLINE KURZ OBSAHUJE:

10 video lekcí sebe-masáže s Honzou

10 video lekcí se sebe zpevňujícími cviky s Lucií

Kurzem vás povede:

Jan Šel a Lucie Šelová

V každé videolekci si osvojíte sebe-masáž určité oblasti a jeden zpevňující cvik pro hezké tělo

 

Kurzem už prošlo mnoho z Vás:

Například známá autorka systému Epigen Terapie Monika Urbanová.

 

Absolvujte celý video kurz, až potom se rozhodněte!
Máte mojí 30 denní garanci vrácení peněz

Vstupte do kurzu nyní, projděte si celý kurz, odneste si z něj naprosté maximum a pokud vás nepřesvědčí o tom, že se vaše investice vrátí stokrát, napište mi a vrátím vám celou částku zpět. Je to vážně jednoduché, stačí když mi po skončení napíšete e-mail: “Sorry Honzo, nebylo to to, co jsem si představoval” a vrátím vám bez průtahů zpátky celou vaši částku.

Ne, není v tom žádný háček. Svým masérským kurzem jsem si jistý!
Dokonce až tolik, že můžu dát tuto garanci:

V případě, že nebudete plně spokojení, napište mi, peníze vám vrátím v plné výši a všechno mé know-how z kurzu vám přesto zůstane.

Odpovědnost zkrátka beru na svá bedra. Nemůžete ztratit, můžete jen získat. A to hodně. Pojďte se mnou do toho!