Masážér na celé tělo

Masážní přístroj Jalumalu Assistance™ je multifunkční přístroj, který vám pomůže uvolnit různé svalové partie. Skvěle poslouží jako:

Masáž jako z rukou maséra

Silikonové masážní hlavice mají ergonomický tvar, který umožňuje jak velmi jemnou, tak extrémně intenzivní masáž. Kombinaci přesné ruční masáže s uvolňujícími pulzy si zamilujete.

2 masážní režimy

Jemná masáž

Redukuje stres, zlepšuje kvalitu spánku a dlouhodobě pomáhá s bolestí hlavy.

Hloubková masáž

Tento masážní režim aktivuje cirkulaci krve, uvolňuje svaly, a tím pomáhá zmírnit záněty a bolesti způsobené špatným držením těla nebo přetížením.

Jednoduché nastavení

Během pár sekund nastavíte režim masáže, tepelný ohřev i intenzitu masážního režimu. Ovládání je jednoduché, zvládnou ho bez problémů i starší lidé.

Proč začít používat Jalumalu Assistance™?

Snižuje stres a úzkost

 

Pomáhá od bolestí celého těla

Zlepšuje spánek

Podporuje správné držení těla

Tento produkt doporučuji!

Tento produkt používá kombinaci imitace ruční masáže s uvolňujícími pulzy. Výrazně eliminuje svalovou únavu a zlepšuje prokrvení bolestivých míst. Je vhodný pro všechny, kteří hledají alternativu léků proti bolesti.

Doporučuje Jan Šel

Masér české reprezentace v cyklistice, zakladatel masérské školy a učitel masérů. Autor  kurzu Jak se zbavit bolesti hlavy. Od roku 2005 také provozuje vlastní masérské centrum.

Dárek ZDARMA ke koupi přístroje Jalumalu Assistance™

Dárek ZDARMA ke koupi přístroje Jalumalu Assistance™

Bezpečná masáž

Masážní přístroj je vybaven 10minutovými cykly, které slouží k zajištění bezpečnosti a efektivity masáže. Jalumalu Assistance™
provádí masážní procedury nebo kontroly v pravidelných intervalech trvajících 10 minut. Tato opatření pomáhají minimalizovat rizika spojená s dlouhodobým používáním masážního přístroje a zároveň zaručují, že masáže jsou bezpečné.

Přenosný masažér

Jalumalu Assistance™ je přenosný a snadno ovladatelný, takže ho můžete používat kdykoliv budete potřebovat. Využijete ho při jízdě autem, doma i v kanceláři.

Technické parametry

  • Kapacita baterie: 2000 mAh
  • Nabíjecí rozhraní: TYP-C 
  • Jmenovitý výkon: 10W
  • Hmotnost produktu: 1170 g
  • Velikost produktu: 57*24*17 cm