Proč používat LumboTrax?

LumboTrax pomáhá s těmito problémy….

Trakční terapie páteře

LumboTrax pomocí dekompresní terapie zmírňuje tlak na páteři a obnovuje její přirozené bederní zakřivení. Dále tato terapie pomáhá zrelaxovat svaly kolem bederní páteře, snížit napětí a zvýšit rozsah pohybu.

EMS terapie celého těla

EMS (elektrodové masážní podložky) mohou být použity k masáži jakékoli části těla (nohy, ruce, ramena atd.) Umožňují přímou stimulaci pro zmírnění napětí.

Terapie červeným světlem

LumboTrax využívá infračervené světlo k hojení tkání. To umožňuje rychlejší a účinnější úlevu od bolesti.

Tepelná terapie

Při používání LumboTrax máte na výběr ze tří různých teplotních nastavení, která pomáhají podporovat průtok krve do dolní části zad, uvolňují svalové křeče a snižují ztuhlost kloubů

Nízkofrekvenční terapie

Zaměřuje se na páteř, zlepšuje krevní oběh, zabraňuje bolesti sedacího nervu, zlepšuje rozsah pohybu a urychluje hojení.

Kombinace několika revolučních zdravotních metod v jednom zařízení.

Pro celkovou revitalizaci těla a rychlou úlevu od bolesti.

Zmírňuje tlak na páteři

Dynamická duální vzduchová trakce uvolňuje zádové svaly a snížuje napětí. Ulevte si od bolesti a zvyšte rozsah pohybu.

Protažení páteřních struktur probíhá v úhlu 26°, který přesně odpovídá fyziologickému tvaru páteře.

Metoda dynamického protažení

Vestavěný vzduchový polštář na spodní straně zvyšuje a snižuje masážní přístroj, čímž dochází k optimálnímu dynamickému protažení bederní páteře. Tato dekompresní metoda zmírňuje tlak na páteř a obnovuje přirozené zakřivení beder.

Nastavitelná tepelná terapie

Na základě osobních preferencí má LumboTrax na výběr ze tří různých teplotních nastavení, která pomáhají podporovat průtok krve do dolní části zad, uvolňují svalové křeče a snižují ztuhlost kloubů.

Využití magnetického pole v léčbě osteoporózy

Výzkum věnovaný využití pulzního magnetického pole v léčbě onemocnění kostry trval déle než třicet let. Přístroj má 5 magnetů pro udržení 5 bederních obratlů. Magnetická terapie zlepšuje bederní mikrocirkulaci, zmírňuje bolesti beder a napomáhá předcházet osteoporóze.

Účinná vibromasáž

Mechanické vibrace o frekvenci 50 Hz pomáhají uvolnit ztuhlé svaly, vazy a kloubní pouzdra. Jsou ideální pro relaxaci a protažení tkání a útlum bolesti. Pro vyšší účinnost kombinujte s tepelnou terapií.

Prověřeno v praxi!

LumboTrax je čtyřnásobným řešením pro namáhanou bederní oblast páteře. Kombinace vibrací, infračerveného tepla, působení magnetů a dynamického protažení vám přinese rychlou úlevu od bolesti. 

Doporučuje Jan Šel

Masér české reprezentace v cyklistice, zakladatel masérské školy a učitel masérů. Autor  kurzu Jak se zbavit bolesti hlavy. Od roku 2005 také provozuje vlastní masérské centrum.

Při koupi přístroje získáte online kurz ZDARMA

Jak funguje elektrodová masáž?

Elektrický pulzní masážní přístroj využívá stimulaci pomocí přísavných elektrod, jež samy drží na Vašem těle a lze je libovolně umístit. Elektrody přenášejí do lidského těla elektromagnetické vlny, jež napomáhají mimo jiné správnému krevnímu oběhu a mají příznivý vliv na metabolismus. Můžete je umístit na většinu problémových partií, zejména často bolavá ramena, záda, pas, ruce, nohy či kolena.

V čem se LumboTrax liší od podobných zařízení?

Akupresurní masáž elektrodami

LumboTrax nahrazuje příznivé účinky akupunktury, Guasha, baňkování i masáže. Uleví a prospěje ramenům, pasu, pažím, chodidlům, nohám nebo kloubům. Průběh této blahodárné činnosti je řízen pokročilým mikročipem.

Zesílení účinků

Součástí balení je speciální oboustranná podložka pro použití na měkkém povrchu (například na posteli nebo pohovce). LumboTrax nemá dostatečnou oporu a účinek na měkkém podkladu. Bez použití podložky by se mohl bořit do měkkého povrchu.

LCD displej

Nastavte si léčivou kůru na míru. Vyberte si vámi preferovanou léčivou metodu. Pro vyšší efektivitu doporučujeme režimy kombinovat.

 • 3 režimy intenzity vibrací
 • 3 režimy tepla
 • 3 režimy tlakové masáže
 • Nastavení pulsní masáže

Obsah balení

 • LumboTrax
 • Ovladač s LCD displejem
 • Elektrodové destičky
 • Adaptér
 • Speciální podložku na měkké povrchy
 • Návod k použití

Technické parametry

 • Materiál: ABS + PC
 • Napájení: 12V 110-240V AC/DC adaptér 
 • Rozsah teplot ohřevu: 45°C–65°C
 • Rychlost vibrací: 3000RPM/min
 • Délka kabelu adaptéru: 1,5 m
 • Velikost produktu: 48×26 cm
 • Hmotnost produktu: 1180 g

Jak jsou lidé spokojeni s přístrojem LumboTrax

Ovládání přístroje je snadné