logo_jansel_online_kurzy

Masáž pro běžce a cyklisty

Online kurz

Běháte nebo jezdíte na kole? Pak si potřebujete dělat pravidelnou masáž nohou! Jan Šel – masér české reprezentace v cyklistice vás to v tomto online kurzu naučí.

1900Kč 870

UŠETŘÍTE 54%

30 Denní Garance vrácení peněz

100% bezpečný nákup s možností vrácení, bez otázek.

Běháte nebo jezdíte na kole? Pak si potřebujete dát pravidelnou masáž nohou!

A jakou jinou masáž než tuto speciální masáž určenou přímo na míru pro běžce a cyklisty.
Sám to znám protože jsem na kole jezdil a byl dokonce 4 roky v české reprezentaci v silniční cyklistice a cyklokrosu.

Tento kurz je určený pro začátečníky a je vysvětlen krok za krokem, aby se masáž mohl naučit každý a využívat tak její regenerační účinky.

Bolí vás achillovky nebo kolena?

Tato speciální masáž vám klouby zregeneruje a uvolní. Bolest tak odejde pryč sama.Každý běžec a cyklista to zná, když ho něco někde bolí. Nejvíce však trpí klouby, šlachy nebo svaly. Většinou se tyto problémy tvoří z namožení nebo přetrénování. Právě masáž je jedna z mála věcí, která skutečně funguje a tělo zregeneruje.

Co mi kurz přinese?

Díky video kurzu se naučíte specializovanou masáž, která je určená pro běžce a cyklisty. Tato masáž je určená nejen pro vrcholové sportovce, ale především pro ty rekreační. V členské sekci kurzu se pak naučíte několik druhů sportovních masáží před, během i po výkonu. Díky video lekcím vám předám to nejlepší z mých čtrnáctiletých zkušeností maséra české reprezentace v cyklistice a vrcholových sportovců. Ukáži vám, co fungovalo jim, aby i vy jste mohli využívat blahodárné a regenerační účinky masáže.

Kurzem vás povede:

Jan Šel, masér české reprezentace

Jan Šel je hlavní masér české reprezentace v cyklistice. Masíruje přední vrcholové sportovce. Sám dříve sportoval a byl čtyři roky reprezentantem v silniční cyklistice a cyklokrosu.

Honza provozuje svoji soukromou praxi, kde masíruje vrcholové sportovce. Více o Honzovi se dočtete zde.

Získejte online kurz sportovní masáže ve výhodné nabídce

00
Dny
:
00
Hodin
:
00
Minut
:
00
Sekund

Sleva je časově omezená

Online kurz

1.900 Kč

870 Kč

Flashdisk

2.670 Kč

1.640 Kč

Výhodná nabídka

Online kurz + Flashdisk

4.570 Kč

1.640 Kč

Co říkají naši spokojení zákazníci?

5/5

A**** Ž******

Kurz mohu hodnotit jenom kladně. Je veden velice kvalitním odborníkem. Již v minulosti jsem absolvovala různé kurzy, ale tento kurz převyšuje kvalitou všechny moje dosavadní.

5/5

L***** Č********

Pro začátečníka povinnost, pro pokročilého spousta nových informací. Kurz je velmi obsáhlý a profesionálně zpracovaný. Lektor je autentický a moc příjemný. Už jsem absolvovala kurzy i s nepříjemnými lektory, tohle není ten případ, Honza ukazuje vše velmi příjemnou formou, videa moc kvalitní a hezky zpracované. Oceňuji online přístup a aktualizace informací v kurzu.

5/5

M***** G*********

Honza je velký profík, vše ukazuje velmi prakticky, jde k věci, hmaty jsou moc příjemné. Po první masáží mě přestali bolet záda. Videa jsou kvalitní a přehledné, dostatek pauz a příjemná hudbu při masáži. Moc dobré! Doporučuji.

5/5

N****** D*****

Příjemná atmosféra, přístup lektora, masáž nohou doporučuji všem, kteří aspoň troch usportují je prima si umět pomoci i druhým…

5/5

J****** Š*****

Rychlost, snadný přístup, efektivní technika.

5/5

J** M*****

Učení mesáží podle tohoto kurzu je velice lehké a pěkné podané.Děkuji panu Šelovi.

5/5

K**** D*****

Dobrý den. Nedávno jsem zde zakoupil kurz Klasická relaxační masáž od pana Jana Šela. Celá transakce proběhla velmi rychle a komunikace s panem Šelem je velmi dobrá. Videa jsou kvalitní a názorné. Již jsem tuto masáž udělal manželce a byla velmi spokojená. Proto můžu rozhodně doporučit. Po dobré zkušenosti jsem si zakoupil i kurz pro běžce a také jsem trefil do černého. Děkuji vám.

NEMŮŽETE SE ROZHODNOUT?

Vaši spokojenost máme na 1. místě!

Spokojení jste zdraví, proto se na všechny naše online kurzy vztahuje 30 denní GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ, aby Vaše záda, šíje a bedra vzkvétala. Zjistit více, jak funguje garance spokojenosti.

Jan Šel - Online kurzy

Chcete umět masáže a nebo jógu? Naučíme vás to! Jednoduše, prakticky a profesionálně. Skrze naše online video kurzy. Mrkněte také na náš E-shop se zbožím.

Ukázková lekce zdarma

Kontakt