Masáže

Vítám Vás v našem energeticky vyladěném Ganéša Chrámu na Smíchově v Epigen centru v Praze. Právě zde probíhají masérské rituály od zkušeného maséra – Jana Šela.

“Honzovi masáže se liší v tom, že mají mimořádně silnou energetickou vibraci, jedná se v podstatě o terapii. Jeho masážní rituály pracují s odstraňováním blokád důležitých bodů na meridiánech a rozproudění energie v celém lidském těle. Po této masáži prostoupí vaše tělo krásné uvolnění a hluboký pocit tepla a relaxace. K masážím Honza používá ručně míchané esenciální oleje od Moniky Urbanové.”

Jan Šel, odborník na masáže s 13 letou praxí přesně ví, kam v kterou chvíli sáhnout, kde trochu přitlačit, kde naopak ubrat a jak vám udělat dobře. Je zakladatelem masérské školy a masérem české reprezentace v cyklistice.

Vyberte si z nabídky masérských rituálů, které jsem vytvořil přesně podle vašich potřeb.

Nabídka masážních rituálů

950 Kč
Zdravá záda

Chcete vidět okamžitý výsledek už po jedné masáží? Toto je speciální kombinace zdravotní masáže, terapeutických technik a strečinku. Zdravotní účinky ucítíte již v průběhu masáže. 60 minut.

950 Kč
Těhotenská relaxace

Těhotenství je krásné a zázračné, ale nastávající maminku dokáže unavit a občas i zabolet. A Tehdy přichází masáž a dotyky, které přináší úlevu od stresu a ztuhlých svalů. 60 minut.

950 Kč
Pro sportovce

Honza Šel je masér české reprezentace v cyklistice a stará se o mnoho vrcholových sportovců. Vyzkoušejte i vy tuto regenerační masáž po sportovní aktivitě. 60 minut.

950 Kč
Pomoc od únavy

Jste vyčerpaní a unavení z každodenního shonu? Energetická, povzbuzujicí masáž pracuje s akupresurními body a meridiány. 60 minutová masáž

950 Kč
Pomoc od stresu

Pro dokonalou fyzickou i psychickou relaxaci – Speciální masáž včetně antistresové masáže hlavy. Uvolní celé tělo i vaši psychiku. 60 minutový rituál.

950 Kč
Pomoc od bolesti

100% zaměření na problémové partie. Individulní masérské hmaty podle potřeby klienta a dignostiky problému pohybového aparátu. 60 minutový rituál.

490 Kč
Nohy a chodidla

Očišťující rituál začíná na chodidlech umytím esenciálními oleji, které odstraní veškerou negativní energii. Pokračuje reflexní masáž chodidel a lymfatická masáž celých končetin. 30 minutový rituál.

od 990 Kč
Mobilní masáž (masáž u vás doma)

Masáž prováděna u vás doma. Masér si sebou vezme lehátko, aroma oleje, ručníky a velkou porci relaxační atmosféry, která vytvoří domácí lázně. Mobilní masáž u Vás doma 60/90/120 minut.

1200 Kč
Lávové kameny

Hřejivé a léčivé teplo z havajských kamenů v kombinaci s ruční masáží se stane vašim nezapomenutelným zážitkem, hlavně pokud potřebujete prohřát svaly a celé tělo. 60 minutový rituál lávovými kameny.

150 Kč
Kinesiotaping

Aplikace tejpu podpoří masáž a spustí samoléčebné procesy na problémových partiích. Kineziologické tejpování má viditelné výsledky po 2 až 3 dnech od nalepení na tělo.

Individual
950 Kč
Individual

Celkem ovládám více než dvacet masérských technik. Domluvme se na vašem individuálním přístupu a technikách, které máte rádi. 60 minutový individuální rituál na míru podle vašich požadavků.

1200 Kč
Hloubková uvolňující masáž

Hloubková masáž proniká více do hlubších svalových vrstev díky silnějšímu tlaku. Zaměření je hlavně na problémové, ztuhlé oblasti.
60 minutový rituál se silným tlakem.

250 Kč
Baňkování

Baňkování uvolňuje ztuhlé svaly (spazmy) a prokrvuje podkoží. Zbavte se bolesti, která vás trápí. Baňky aplikuji na vaše záda.

550 Kč
Antistresová masáž hlavy

Navozuje hlubokou relaxaci těla a harmonizaci mysli. Dokonale vás zbaví stresu a napětí. 30 minutový rituál.

1790 Kč
Rituál Zdraví

Speciální rituál pro upevnění vašeho zdraví. Začínáme jemnou očišťující energetickou masáží. Následuje stimulujících masáž akupresurních bodu na vašem těle. Rituál je zakončený celotělovou masáží pro kompletní péči a relaxaci na vyhřátém lůžku. 120 minutový zážitkový rituál.

1790 Kč
Rituál Mládí

Speciální rituál s omlazujícími účinky. Začínáme jemnou očišťující energetickou masáží. Následuje celotělová masáž pro kompletní péči a relaxaci na vyhřátém lůžku. Rituál je zakončený omlazující liftingovou masáží obličeje a dekoltu. 120 minutový zážitkový rituál.

1790 Kč
Rituál Harmonie

Speciální harmonizační rituál, který zaplní vaše tělo i mysl pocitem klidu a vnitřní síly. STOP stresu a napětí! Celotělová masáž s houpavými a uklidňujícími hmaty zakončena masáží krku, šíje a hlavy. 120 minutový zážitkový rituál.

3900 Kč
Výhodný balíček Zdraví

V tomto balíčku získáte SLEVU 23 % (ušetříte 850 Kč). Balíček zdraví obsahuje celkem 5 zdravotních masáží po 60 minut. Balíček může čerpat i více osob najendou.

3900 Kč
Výhodný balíček Mládí

V tomto balíčku získáte SLEVU 23 % (ušetříte 850 Kč). Balíček mládí obsahuje celkem 5 omlazujících masáží po 60 minut. Balíček může čerpat více osob najendou.

3900 Kč
Výhodný balíček Harmonie

V tomto balíčku získáte SLEVU 23 % (ušetříte 850 Kč). Balíček harmonie obsahuje celkem 5 relaxačních masáží po 60 minut. Balíček může čerpat více osob najendou.

1600 Kč
Office balíček 5 x 15 min.

Office masáží u vás ve firmě. Masáž je vytvořena na míru pro lidi se sedavým zaměstnáním. Masíruje se bez oleje na klekačce. Pro smluvní partnery máme připravené velmi zajímavé slevy. Doprava maséra je v ceně. Vytvoříme vám také balíček na míru.

60 minutová masáž
950
120 minutová masáž
1750

Kdo je Jan Šel?

  • masér české reprezentace v cyklistice
  • zakladatel masérské školy
  • terapeut, který namasíroval přes 6000 lidí
  • bývalý vrcholový sportovec
POZNEJ MĚ VÍCE

Masér s praxí 13 let.

Co říkají o masáži?

Michal Koller

Honza zajišťuje masáže pro naše nejnáročnější klienty. 100% spokojenost vždy.

Michal Kollert, Victoryproject.cz
Zuzana Neckářová

Masáž před závodem dost pomohla, nohy perfektní.

Zuzana Neckářová, reprezentantka v cyklsitice
Pavlína Bajerová

Naši zaměstnanci čerpali masáže dlouhodobě, 100% spokojenost.

Pavlína Bajerová, project manager Exxon mobil
Vanda Wolfová

Děkuji moc, masáž byla super a moc mi pomohla. Honzu s radostí doporučuji!

Vanda Wolfová, Ceo Google Slovenská Republika

Jak masáž probíhá?

Milý a pozitivní přístup.
Relaxační hudbu vybíráme s péčí.
5 * luxus, který si užijete každou chvíli.
Používáme výhradně 100% přírodní oleje.
Příjemné a tiché prostředí, kde si odpočinete.
Při masáži se zaměřím na vaše nejztuhlejší místa.
Rezervace

Rezervujte si svoji masáž ještě dnes

Na všechny masáže nabízím 100 % GARANCI SPOKOJENOSTI.

Masáže a terapie

Na každou masáž je potřeba se objednat předem. Budete-li nuceni z jakéhokoliv důvodu objednanou masáž zrušit, prosím, učiňte tak nejméně 24 hodin před plánovaným začátkem. V opačném případě Vám bude naúčtován storno poplatek ve výši 100% hodnoty masáže.

Otevírací doba

Po – Pá: 10.00 – 21.00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Rezervace

Masáže a terapie provádím v Praze.

E-mail: info@jansel.cz

Mobil: +420 774 774 839

Pokud Váš hovor nepřijímám, právě masíruji a zavolám Vám vždy nazpět.

Máte dotaz? Zeptejte se na cokoliv.