Cítíte vaši krční páteř ?

Taky vás trápí bolesti hlavy, migrény, únava a nevolnost? Důvodem jsou ztuhlé svaly v oblasti krční páteře. Je to tím, že sedíte několik hodin v jedné nehybné poloze u počítače. Díky tomu vám svaly zatuhnou. Přitom stačí jedna masáž, svaly se uvolní a bolesti zmizí!

Příčina proč nás bolí za krkem?

Nejčastějším důvodem je špatné držení těla během celého dne. Sedavé zaměstnání, sledování monitoru, zacházení s mobilním telefonem, čtení, sezení za volantem, stres, nevhodná poloha ve spánku (přeležený krk), prudký pohyb hlavy atd.

S masažérem si narovnáte záda!

Od zablokovaného krku bolí celá záda. Ať už sedíte v křesle v práci, ležíte u televize doma nebo cestujete, masážní límec vám uvolní napjaté svaly krční páteře a šíje.

Tradiční postup vs. Masážní límec pro rychlou úlevu šíji.

Na rozdíl od mnoha jiných zařízení, která vyžadují, aby pacienti zůstali nehnutě v nepříjemných pozicích po celou dobu léčby, náš masážní límec Vám zajistí maximální pohodlí a mobilitu. Dopřejte si vlastního maséra, kterého budete mít po ruce, ať už budete kdekoliv.

Bolest hlavy je od zablokované krční páteře

Problém v krční páteři může způsobovat migrénu, hučení v uších, motání hlavy a brnění horních končetin. Bolest hlavy od krční páteře postihuje celou nebo část hlavy. Většinou začíná v oblasti týla či šíje a odtud vystřeluje do čela, očí nebo uší a dále do ramen a hrudní páteře.

Rychlá a efektivní masáž krku a šíje

Rychlost, s jakou pomůcka dovede pracovat, je doslova inovativní.  Zatímco bychom strávili 30 minut u profesionálního maséra, stejný efekt vám masážní pomůcka navodí za pouhých 5 minut. 

Jedinečné vlastnosti masážního límce pro rychlou úlevu šíje​

Zlepšuje rozsah pohybu

Zvyšuje krevní oběh a distribuci kyslíků

Urychluje regeneraci

Uvolňuje ztuhlost a bolestivost svalů

Zlepšuje rozsah pohybu

Zvyšuje krevní oběh a distribuci kyslíků

Urychluje regeneraci

Odstraňuje kyselinu mléčnou a zmírňuje únavu

Uvolňuje ztuhlost a bolestivost svalů

Ovládání nemůže být snadnější

Tři tlačítka, díky kterým budete mít límec zcela pod kontrolou. Můžete libovolně přepínat mezi jednotlivými masážními módy a vybrat si ten nejpříjemnější.