MASÁŽNÍ PŘÍSTROJ NA POKOŽKU HLAVY

Masážní přístroj perfektně sedí na pokožce hlavy, nahrazuje ruční masáž a plně masíruje vlasovou pokožku. Přístroj zvyšuje krevní oběh, podporuje relaxaci, snižuje stres a zmírňuje bolesti hlavy. Jemnou masáží vlasové pokožky dochází také k podpoře růstu vlasů.

Doprava ZDARMA

4.9
4.9/5

(178 recenzí)

2490Kč 1590

PLATBA PŘI PŘEVZETÍ

Zbavte se stresu pomocí masážního přístroje na uvolnění nejen vlasové pokožky.

Relaxujte kdykoliv, kdekoliv.

Masážní přístroj vlasové pokožky obsahuje 4 masážní hlavice, které jsou navržené tak, aby se přizpůsobily pokožce hlavy a jemně masírovaly pokožku. Přístroj umožňuje prokrvení vlasové pokožky a poskytuje uklidňující zážitek. Bezdrátový masážní přístroj lze také použít na masáž celého těla včetně zad, krku, ramen a paží.

BOJUJE S BOLESTÍ HLAVY

Pomocí masáže pokožky hlavy dochází ke zklidnění a uvolnění. Pokud trpíte na bolesti hlavy, je tento přístroj ideálním pomocníkem, jak se bolesti zbavit, či ji alespoň zmírnit.

POMOCNÍK V BOJI PROTI STRESU

Masažér je ideálním pomocníkem pokud se potýkáte s nadměrným stresem. Uvolnění vlasové pokožky umožňuje navození relaxace kdykoliv a kdekoliv.

PODPORUJE RŮST VLASŮ

Masážní přístroj prokrvuje vlasovou pokožku, díky čemuž dochází k podpoře růstu vlasů.

VODOTĚSNÝ

Masážní přístroj je vyroben z vodotěsného materiálu, takže si můžete vychutnat masáž hlavy také ve sprše, kde usnadňuje nanášení šamponu a kondicioneru.

PLNÉ NAHRAZENÍ RUČNÍ MASÁŽE

Tento masážní přístroj na hlavu je navržen přesně dle našich požadavků na zakázku. 4 hlavice dokonale sedí na pokožce hlavy a plně nahrazují ruční masáž. Masažér je ideálním dárkem pro muže, ženy, rodiče a přátele. Masáží vlasové pokožky lze také zabránit vypadávání vlasů, Přístroj je tedy ideální pro všechny, kteří se potýkají s nezdravými vlasy a jejich vypadáváním.

Jak masážní přístroj funguje?

Krok 1

Nabitý přístroj zapneme.

Krok 1

Přiložíme na místo, které chceme masírovat.

Krok 1

Díky voděodolnosti přístroj lehce umyjeme pod tekoucí vodou.

VYSOCE ODOLNÝ, LEHCE PŘENOSNÝ

Masážní přístroj je odolný a lehce přenosný, díky čemuž si můžete uvolňující masáž užívat kdykoliv a kdekoliv. Stačí si přístroj dát do kabelky a můžete relaxovat v práci, na cestách a nebo v pohodlí domova.

Hlavní výhody

Jedno tlačítko

Vyměnitelné hlavice

Držení jako u myši

USB napájení

Bolest hlavy už pro vás nebude žádný problém

Migrény a bolesti hlavy jsou často způsobené stresujícími situacemi a únavou. Pomocí masážního přístroje dojde k uvolnění vlasové pokožky, což má pozitivní účinky na bolest hlavy. Přístroj je také výborný pro navození relaxace a odpočinku, které podpoří celkové uvolnění.

Vyberte si barvu, která Vám vyhovuje.

Šedá

Modrá

Červená

Zelená

Stimulujte průtok krve do pokožky hlavy

Masážní přístroj pomáhá prokrvit vlasovou pokožku, což napomáhá růstu vlasů a zlepšuje jejich kvalitu. Vlasy jsou díky dlouhodobému používání husté, lesklé a kvalitní. Při aplikaci olejíčků, sér, či jiné vlasové kosmetiky dochází díky masáži k jejich lepší absorpci.

MASAŽÉR NEJEN NA POKOŽKU HLAVY

Masážní přístroj je určen zejména na vlasovou pokožku, ale lze jej také použít na uvolnění jiných částí těla. Trápí Vás bolest zad, ramen, či nohou? Přiložte masažér na daná místa a užijte si příjemnou masáž a uvolnění.

Doprava ZDARMA

Ušetříte 36%

 /ks
 /ks
 /ks
1.
Zrušit výběr
2.
Zrušit výběr
3.
Zrušit výběr

Pospěšte si zbývá pouze 5 kusů

Prověřeno v praxi!

Dopřejte vašim svalům odpočinek, díky tomuto vysoce efektivnímu masážnímu přístroji pro rychlou regeneraci svalů. Osobně ho používám jak v práci, tak i doma. Ovládání je velmi jednoduché, ale hlavně účinky ucítíte na svém těle okamžitě! Doporučuji ho všem.

Jan Šel

Masér české reprezentace v cyklistice a zakladatel masérské školy. Od roku 2005 provozuje vlastní masérské centrum, kde pomáhá lidem vrátit jejich tělo opět  do rovnováhy.

Kapacita baterie

1500 mAh

Rozměry

11 x 9 x 8 cm

Napětí

5 V

Komu masážní pomůcka již pomohla?

5/5

Sára Peterková

Moc se mi to líbí. Dostala jsem ho teprve nedávno, ale stane se součástí mé každodenní rutina, protože tahle masáž fakt stojí zato. Mám hodně tenzní bolesti hlavy, nejsem si jistí, jestli to s nimi pomůže, ale rozhodně mi pomáhá relaxovat po celý den.

5/5

Zuzana Hynková

Miluji to! Používám ho každý den, je to skvělý způsob, jak odbourat stres a prostě si celkově odpočinout, Koupila jsem další tři na dárky pro své kamarádky. 🙂

5/5

Petr Kulhavý

Koupil jsem to manželce a za 1 měsíc používání jsou její dojmy pouze pozitivní. Je to skvělý produkt pro relaxaci a odstranění bolesti hlavy na konci dne a přípravu na dobrý spánek v noci.

5/5

Tereza Žílková

Koupila jsem to jako dárek kamarádce, která trpí migrénami – miluje to, pomáhá minimalizovat a držet na uzdě její pravidelné migrény. Po tolika letech utrpení je tak šťastná, že jí tento produkt pomáhá.

5/5

Tomáš Beránek

Skvělá věc na uvolnění stresu po celém dni

4/5

Anežka Bromová

Trpím migrénami a tohle fakt pomáhá je zmírňovat, takže jsem spokojená.

5/5

Aneta Slováková

Fantastický. Vynikající do sprchy a ještě užitečnější při práci ve dne nebo v noci pro zmírnění bolesti hlavy z napětí.