Head&Body Therapy®

4.9/5
4.9/5

(178 recenzí)

Masážní přístroj perfektně sedí na pokožce hlavy, nahrazuje ruční masáž a plně masíruje vlasovou pokožku. Přístroj zvyšuje krevní oběh, podporuje relaxaci, snižuje stres a zmírňuje bolesti hlavy. Jemnou masáží vlasové pokožky dochází také k podpoře růstu vlasů. Skvělý je také pro masáž celého těla a k odstranění celulitidy.

1980Kč 990

UŠETŘÍTE 50%

+ ZDARMA online kurz masáže pro rychlé odstranění bolesti hlavy

PLATBA PŘI PŘEVZETÍ

BOJUJE S BOLESTÍ HLAVY

Pomocí masáže pokožky hlavy dochází ke zklidnění a uvolnění. Dejte sbohem bolestem hlavy a migrénám. 

POMOCNÍK V BOJI PROTI STRESU

Uvolnění vlasové pokožky umožňuje navození relaxace, odstranění negativních pocitů a stresu.

PODPORUJE RŮST VLASŮ

Masážní přístroj prokrvuje vlasovou pokožku, díky čemuž dochází k podpoře růstu vlasů.

VODOTĚSNÝ

Přístroj je vodotěsný, takže si můžete vychutnat masáž hlavy také ve sprše, kde usnadňuje nanášení šamponu.

Jak správně používat přístroj?

4 masážní hlavice pro maximální relax

Masážní přístroj vlasové pokožky obsahuje 4 masážní hlavice, které jsou navržené tak, aby se přizpůsobily pokožce hlavy a jemně ji masírovaly. Bezdrátový masážní přístroj lze také použít na masáž celého těla včetně zad, krku, ramen a paží.

Masáž skoro jako z rukou maséra

Tento masážní přístroj na hlavu je navržen přesně dle našich požadavků na zakázku. 4 hlavice plně nahrazují ruční masáž. Masáží vlasové pokožky lze také zabránit vypadávání vlasů, 

Uvolnění v kanceláři i doma

Masážní přístroj je odolný a lehce přenosný, díky čemuž si můžete uvolňující masáž užívat kdykoliv a kdekoliv. Stačí si přístroj dát do kabelky a můžete relaxovat v práci, na cestách a nebo v pohodlí domova.

Masáž celého těla

Také milujete “škrabkání” zad a celého těla? Přístroj plně nahradí vaše prsty a přivede vás nebo vaše partnera až do sedmého nebe. Dvě úrovně intenzity masáže vám uvolní tělo po dlouhém a náročném dni a zajistí lokální zlepšení krevního a lymfatického oběhu. Přístroj nabízí ergonomický tvar, který skvěle padne do každé ruky. Můžete si rovněž zvolit režim vibrací pro zintenzivnění masáže. Masážní přístroj se nabíjí pomocí nabíjecí základny s USB-C konektorem, takže vám při masáži nebudou vadit žádné nabíjecí kabely.

Účinná péče proti celulitidě

S masážním přístrojem si doma vytvoříte svůj malý masážní salon. Tento skvělý pomocník vám při pravidelném používání pomůže:

  • S redukcí celulitidy.
  • Posílí lymfatický systém.
  • Celkově zpevní pokožku.
  • Díky vibracím a čtyřem masážním hlavám dokonale prokrví jednotlivé vrstvy a uleví při bolestech nebo pocitu těžkých nohou.

Řekněte sbohem bolesti hlavy a migrénám

Migrény a bolesti hlavy jsou často způsobené stresujícími situacemi a únavou. Pomocí masážního přístroje dojde k uvolnění vlasové pokožky, což má pozitivní účinky na bolest hlavy. Přístroj je také výborný pro navození relaxace a odpočinku, které podpoří celkové uvolnění.

Podporuje růst vlasů

Masážní přístroj pomáhá prokrvit vlasovou pokožku, což napomáhá růstu vlasů a zlepšuje jejich kvalitu. Vlasy jsou díky dlouhodobému používání husté, lesklé a kvalitní. Při aplikaci olejíčků, sér, či jiné vlasové kosmetiky dochází díky masáži k jejich lepší absorpci.

Head&Body Therapy®

+ ZDARMA online kurz masáže pro rychlé odstranění bolesti hlavy

Masážní přístroj je určen zejména na vlasovou pokožku, ale lze jej také použít na uvolnění jiných částí těla. Trápí vás bolest zad, ramen, či nohou? Přiložte masažér na daná místa a užijte si příjemnou masáž a uvolnění.

Ušetříte 50%

 /ks
 /ks
 /ks
1.
Vyčistit
2.
Vyčistit
3.
Vyčistit

Pospěšte si zbývají pouze 4 kusy

Prověřeno v praxi!

„Akupresura je ideálním řešením pro ty, kteří nechtějí na bolest hlavy užívat žádné léky.

Stačí přiložit tento masážer na hlavu a i bez medikace bolest bude pryč. Tato místa se nachází na vaši hlavě a ve video kurzu zdarma vám prozradím, kde přesně je najdete“.

Doporučuje Jan Šel

Masér české reprezentace v cyklistice, zakladatel masérské školy a učitel masérů. Autor  kurzu Jak se zbavit bolesti hlavy. Od roku 2005 také provozuje vlastní masérské centrum.</em

Kapacita baterie

1500 mAh

Rozměry

11 x 9 x 8 cm

Napětí

5 V

Komu masažér již pomohl?

5/5

Sára Peterková

Moc se mi to líbí. Dostala jsem ho teprve nedávno, ale stane se součástí mé každodenní rutina, protože tahle masáž fakt stojí zato. Mám hodně tenzní bolesti hlavy, nejsem si jistí, jestli to s nimi pomůže, ale rozhodně mi pomáhá relaxovat po celý den.

5/5

Petr Kulhavý

Koupil jsem to manželce a za 1 měsíc používání jsou její dojmy pouze pozitivní. Je to skvělý produkt pro relaxaci a odstranění bolesti hlavy na konci dne a přípravu na dobrý spánek v noci.

4/5

Anežka Bromová

Trpím migrénami a tohle fakt pomáhá je zmírňovat, takže jsem spokojená.

5/5

Tomáš Beránek

Skvělá věc na uvolnění stresu po celém dni

5/5

Šárka K.

Na migrény fakt bomba!

5/5

Zuzana Hynková

Miluji to! Používám ho každý den, je to skvělý způsob, jak odbourat stres a prostě si celkově odpočinout, Koupila jsem další tři na dárky pro své kamarádky. 🙂

5/5

Iva Sepetková

Mám problémy s vypadáváním vlasů. Každý večer si masíruji s tímto přístrojem hlavu se speciálním olejíčkem na podporu růstu vlasů. Pokožka hlavy mi přijde hezky prokrvená a olej se tak lépe vstřebává. Navíc mě to uklidňuje před spaním.

5/5

Tereza Žílková

Koupila jsem to jako dárek kamarádce, která trpí migrénami – miluje to, pomáhá minimalizovat a držet na uzdě její pravidelné migrény. Po tolika letech utrpení je tak šťastná, že jí tento produkt pomáhá.

4/5

Ivo B.

Využil jsem hlavně ten kurz zdarma, který mi pomohl proti bolesti hlavy. Masažér je taky fajn, ale masíruju si tím krk.

5/5

Josef O.

Super věcička. Taková myš na hlavu. Bolestmi hlavy netrpím, ale miluju masáž hlavy a tohle mi ji skvěle nahrazuje. Doporučuji!

5/5

Aneta Slováková

Fantastický. Vynikající do sprchy a ještě užitečnější při práci ve dne nebo v noci pro zmírnění bolesti hlavy z napětí.

Jan Šel - Online kurzy

Chcete umět masáže a nebo jógu? Naučíme vás to! Jednoduše, prakticky a profesionálně. Skrze naše online video kurzy. Mrkněte také na náš E-shop se zbožím.

Ukázková lekce zdarma

Kontakt

© 2021 Jalumalu Academy s.r.o.

1980Kč 990