MASAŽÉR PRO DOMÁCÍ MAZLÍČKY

Chcete Vašemu domácímu mazlíčkovi dopřát zasloužený relax? Vyzkoušejte masážní přístroj určený pro pokožku Vašich miláčků. Zajisté si ho zamilují!

4.9
4.9/5

(178 recenzí)

990Kč 690

PLATBA PŘI PŘEVZETÍ

Dopřejte Vašim mazlíčkům zasloužený relax.

RELAX PRO PEJSKY I KOČIČKY

Máte doma pejska nebo kočičku a hledáte něco, co by jim udělalo radost? Vyzkoušejte masažér určený pro domácí mazlíčky. Díky masážnímu přístroji můžete jemně masírovat Vašeho mazlíčka a vyhnout se tak přímému kontaktu nehtů s kůži a případnému poranění pokožky.

JEDNODUCHÉ ZACHÁZENÍ

Masažér obsahuje čtyři masážní hlavice, které mohou pracovat ve směru i proti směru hodinových ručiček, což jim umožňuje napodobit lidské prsty a poskytnout Vašemu mazlíčkovi nezapomenutelný zážitek.

Jak to funguje?/Hlavní výhody

Krok 1

Nabitý přístroj zapneme.

Krok 1

Přiložíme na místo, které chceme masírovat.

Krok 1

Díky voděodolnosti přístroj lehce umyjeme pod tekoucí vodou.

VHODNÝ PRO VŠECHNY TYPY SRSTI

Tento masážní přístroj určený na masáž domácích mazlížků je vyrobený na zakázku a dokonale sedí na pokožce a srsti. Masažér je ideální pomůckou pro pejsky, kočičky a nebo jiné domácí mazlíčky. Podle dlouhodobých výzkumů je dokázáno, že nejhorší pro Vašeho domácího mazlíčka je stres. Masáž navodí Vašemu miláčkovi příjemnou náladu, krásně ho zklidní a napomáhá zvyšovat imunitu. 

Jak masážní přístroj funguje?

Jedno tlačítko

Vyměnitelné hlavy

Držení jako u myši

USB napájení

Zářivá srst Vašich mazlíčků

Masážní přístroj snižuje úzkost a stres, uvolňuje napjaté svaly, které jsou ztuhlé například ze stresu z bouřky, hromů, ohňostrojů a jiných hlasitých zvuků. Masažér pomáhá také odstraňovat nečistoty a udržet srst zářivě čistou. Co je ale nejlepší? Masáž je nejlepší prostředek pro budování vztahu a často postaví na nohy pejsky a kočičky, které trpí různými nemocemi.  

Vyberte si barvu, která Vám vyhovuje.

Šedá

Modrá

Červená

Zelená

Masažér pomáhá při obměně srsti

Nezapomínejte, že kvalitní a lesklá srst je odrazem zdraví psa a péče, kterou mu jeho páníček poskytuje. Línání je přirozený proces obnovy srsti. Tímhle masažérem rozhodně nezanedbáte péči o srst Vašeho pejska nebo kočičky. Srst je při pravidelném používání zdravější, lesklejší a jemnější na dotek. Zároveň s masáží odstraníte a vyčešete odumřelou srst. Tím můžeme zaručit i větší pořádek u vás doma!

Masažér pro domácí mazlíčky

Udělejte radost svým domácím mazlíčkům pořízením tohoto masážního přístroje a dopřejte jim okamžiky plné relaxace a odpočinku.

Ušetříte 30%

 /ks
 /ks
 /ks
1.
Zrušit výběr
2.
Zrušit výběr
3.
Zrušit výběr

Pospěšte si zbývá pouze 5 kusů

Prověřeno v praxi!

Dopřejte Vašim miláčkům masáž, zdraví a odpočinek. Díky tomuto vysoce efektivnímu masážnímu přístroji si vybudujete kladný vztah a Váš domácí mazlíček Vám to milionkrát oplatí v dobrém. Ovládání je velmi jednoduché, ale hlavně účinky uvidíte okamžitě! Doporučuji ho všem milovaným zvířátkům.

Jan Šel

Masér české reprezentace v cyklistice a zakladatel masérské školy. Od roku 2005 provozuje vlastní masérské centrum, kde pomáhá lidem vrátit jejich tělo opět  do rovnováhy.

Kapacita baterie

1500 mAh

Rozměry

11 x 9 x 8 cm

Napětí

5 V

Komu masážní pomůcka již pomohla?

5/5

Karolína Vízková

Funguje to perfektně, náš pejsek i kočka to milují a moc si to užívají. Doporučím to i mým kamarádkám!

5/5

Petra Černohorská

Kvalitní hračička, ryché dodaní. Naš pejsek Olík se vždy těší na masáž a už bez toho nemůže být.

4/5

Romana Lednická

Je to taková blbost až je to skvělý! 😀 Naše kočky vždycky blahem usnou potom, co je začneme masírovat. 😀

5/5

Eva Týčová

Říkala jsem si, že za ty prachy to zkusím, protože náš pejsek je poslední dobou nějaký nesvůj, jak kdyby byl ve stresu, netušíme proč… No ale tohle mu moc pomáhá, vždycky ho to krásně zrelaxuje a je mu líp! Díky!

5/5

Filip Sokolík

Máme domácnost plnou zvířatek a snažíme se pro ně dělat to nejlepší. Když jsem viděl tady ten přístroj, tak jsem si říkal, že to musíme vyzkoušet. A stálo to za to! Zkoušeli jsme to na psi, kočky, dokonce i králíky a všichni si to moc užívali, je to super nástroj, jak zrelaxovat zívřátka, díky za to!

4/5

Lucie Kováčová

Je to ok