Jak funguje masážní podložka na nohy se stimulátorem EMS Acupoints?

Masážní přístroj chodidel stimuluje akupresurní body, které tělu poskytují několik výhod, jako je úleva od bolesti, zvýšení krevního oběhu, relaxace a další. Vašim chodidlům prospěje celková masáž, při které snižuje svalové napětí a únavu.

DLOUHODOBÉ BENEFITY

Relaxujte a starejte se o své zdraví s EMS

Elektrická svalová stimulace (EMS), známá jako neuromuskulární elektrická stimulace, je vyvolání svalové kontrakce pomocí elektrických impulzů. Impulzy napodobují akční potenciál vycházející z centrálního nervového systému, což způsobuje kontrakci svalů. EMS je účinný jako proaktivní nástroj pro posílení/relaxaci svalů.

Proti jakým problémům masážní podložka pomůže?

Snižuje svalové napětí a zátěž

Zlepšuje krevní oběh

Zmírňuje křečové žíly a otoky

Snižuje necitlivost nohou

Působí proti Artritidě

Podporuje spalování tuků

Snižujte únavu a zlepšujte svůj krevní oběh

Masážní přístroj stimuluje podkožní nervovou linii, akupunkturní body, které tělu poskytují několik výhod, jako je úleva od bolesti, zvýšení krevního oběhu, relaxace a další. Vašim chodidlům prospěje celková masáž, při které snižuje svalové napětí a únavu.
 

Vibrační módy pro komplexní úlevu

Masážní podložka má 6 masážních režimů a 9 úrovní intenzity. Sílu masáže můžete změnit podle svých potřeb. Při nižších nastaveních způsobí brnění a při vyšších nastaveních velmi mírné „vibrace“. Zároveň také pomáhá zlepšit kvalitu spánku, snížit nespavost, snít a snadno se probouzet.
 

Zbavte se křečí v nohou

Masážní přístroj je pečlivě navržen pro zlepšení krevního oběhu chodidel. Pro sportovní nadšence, starší osoby, pracovníky, kteří sedí/stojí  po dlouhou dobu. Poskytuje skvělou relaxaci a zmírňuje bolesti nohou a křeče.
 

Tento produkt doporučuji!

Masážní podložka na nohy využívá technologii EMS, která snadno uvolní vaše unavené svaly chodidel, lýtek a zlepší krevní oběh.

Doporučuje Jan Šel

Masér české reprezentace v cyklistice, zakladatel masérské školy a učitel masérů. Autor online kurzů masáží a masér filmových hvězd. Od roku 2005 také provozuje vlastní masérské centrum.

Jednoduché použití a snadná údržba

Masážní podložka je vyrobena z měkkého materiálu na jógu. Je tichá a nevydává žádný hluk. Lze jí použít při sledování televize, čtení, práci v kanceláři nebo relaxaci. Vhodné pro všechny typy nohou a různé velikosti nohou. Po použití stačí osušit mokrým ručníkem.
 

Dopřejte vašim nohám masáž, ať jste kdekoliv

Na rozdíl od těžkých tradičních masážních přístrojů na nohy je naše podložka lehká, měkká a pohodlná. Skládací konstrukce vám umožní brát podložku s sebou, ať už jdete do práce, relaxujete doma, nebo se chystáte na dlouhý výšlap.

Co obsahuje balení?

  • Masážní podložka
  • Ovládací zařízení
  • USB nabíjecí kabel
  • Návod k použití

Stáhněte si manuál a kontraindikace k používání přístroje