Acupoints

Masážní podložka na nohy se stimulátorem EMS

Masážní podložka na nohy využívá technologii EMS, která snadno uvolní vaše unavené svaly lýtek a akupresurní body na chodidlech. Zlepší krevní oběh a plně vyvažuje chodidlo a patu. Pravidelné masáže nohou vám pomohou bojovat s každodenním nepohodlím, vhodné zejména pro cestovatele, lidi středního a staršího věku, kancelářské práce, při častém nošení vysokých podpatků apod. Uvolní vaše nohy v náročném dni a odstraní nahromaděnou únavu. 

2129Kč 1490

SLEVA 30%

DOPRAVA ZDARMA

PLATBA PŘI PŘEVZETÍ

100% bezpečný nákup s možností vrácení, bez otázek.

Jak funguje masážní podložka na nohy se stimulátorem EMS Acupoints?

Masážní přístroj chodidel stimuluje akupresurní body, které tělu poskytují několik výhod, jako je úleva od bolesti, zvýšení krevního oběhu a relaxace. Vašim chodidlům prospěje celková masáž, při které snižuje svalové napětí a únavu.

Relaxujte a starejte se o své zdraví s EMS

Elektrická svalová stimulace (EMS), známá jako neuromuskulární elektrická stimulace, je vyvolání svalové kontrakce pomocí elektrických impulzů. Impulzy napodobují akční potenciál vycházející z centrálního nervového systému, což způsobuje kontrakci svalů. EMS je účinný jako proaktivní nástroj pro posílení/relaxaci svalů.

Proti jakým problémům masážní podložka pomůže?

Snižuje svalové napětí a zátěž

Zlepšuje krevní oběh

Zmírňuje křečové žíly a otoky

Snižuje necitlivost nohou

Působí proti Artritidě

Podporuje spalování tuků

Snižujte únavu pomocí akupresurních bodů

Masážní přístroj stimuluje podkožní nervovou linii, akupresurní body, které tělu poskytují několik výhod, jako je úleva od bolesti, zvýšení krevního oběhu, relaxace a další. 
 

Vibrační módy pro komplexní úlevu

Masážní podložka má 6 masážních režimů a 9 úrovní intenzity. Sílu masáže můžete změnit podle svých potřeb. Při nižších nastaveních způsobí brnění a při vyšších nastaveních velmi mírné „vibrace“. Zároveň také pomáhá zlepšit kvalitu spánku, snížit nespavost, snít a snadno se probouzet.
 

Zbavte se křečí v nohou

Masážní přístroj je pečlivě navržen pro zlepšení krevního oběhu chodidel. Pro sportovní nadšence, starší osoby, pracovníky, kteří sedí/stojí  po dlouhou dobu. Poskytuje skvělou relaxaci a zmírňuje bolesti nohou a křeče.
 
Právě si prohlíží 132 zákazníků

Acupoints

Masážní podložka na nohy se stimulátorem EMS

Hodnocení 4.82/5
5/5
Masážní podložka na nohy snadno uvolní vaše unavené svaly lýtek, akupresurní body na chodidlech, zlepší krevní oběh a pomáhá zlepšit spánek

Ušetříte 30%

 /ks
 /ks
 /ks
Quantity discounts
1 2 3+
1490 1440 1390

Doprava ZDARMA

Pospěšte si zbývá pouze 6 kusů

Tento produkt doporučuji!

Masážní podložka na nohy využívá technologii EMS, která snadno uvolní vaše unavené svaly chodidel, lýtek a zlepší krevní oběh.

Doporučuje Jan Šel

Masér české reprezentace v cyklistice, zakladatel masérské školy a učitel masérů. Autor online kurzů masáží a masér filmových hvězd. Od roku 2005 také provozuje vlastní masérské centrum.

Jednoduché použití a snadná údržba

Masážní podložka je vyrobena z měkkého materiálu na jógu. Je tichá a nevydává žádný hluk. Lze jí použít při sledování televize, čtení, práci v kanceláři nebo relaxaci. Vhodné pro všechny typy nohou a různé velikosti nohou. Po použití stačí osušit mokrým ručníkem.
 

Dopřejte vašim nohám masáž, ať jste kdekoliv

Na rozdíl od těžkých tradičních masážních přístrojů na nohy je naše podložka lehká, měkká a pohodlná. Skládací konstrukce vám umožní brát podložku s sebou, ať už jdete do práce, relaxujete doma, nebo se chystáte na dlouhý výšlap.

Co obsahuje balení?

  • Masážní podložka
  • Ovládací zařízení
  • USB nabíjecí kabel
  • Návod k použití

Stáhněte si manuál k používání

Hodnocení zákazníků

0.00
Na základě recenze 0
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

2129Kč 1490