Trpíte bolestmi a svalovým napětím? Dopřejte si masáž přímo v pohodlí vašeho domova nebo kanceláře.

Masážní polštář s hloubkovou masáží a tepelnou terapií využívá inovativní technologii, která poskytuje jemné teplo a umožňuje vám vychutnat si fantastickou masáž ve stylu Shiatsu kdykoliv a kdekoliv!

Proti jakým problémům masážní polštář pomáhá?

Při bolestech zad

Namožených a bolestivých paží

Oteklých a bolestivých nohou

Bolesti v bocích

Namoženém a zeseklém krku

Při bolestech chodidel

360 stupňové obousměrné hnětení

Simulujte masážní trajektorii lidské ruky, masírujte své tělo dopředu a dozadu, jako by vás masíroval profesionální masér.

4 pohodlné masážní hlavice

K masáži klíčových bodů a kloubů stačí 4 masážní hlavice. Když budete masírovat krk, ramena, klouby a další části, budete se cítit naprosto uvolněně.

Lze zahřát na 42°C pro podporu krevního oběhu

Teplé obklady mohou podpořit krevní oběh. Masáž při stlačování vám může pomoci zlepšit a účinněji zmírnit bolest a ztuhlost svalů.

Uvolněte se a nechejte se masírovat

Motýlí tvar a design se čtyřmi otočnými hlavami zajišťuje zacílení na tlakové body vašeho těla. Funkce ohřevu a hnětení kopíruje pohyb a pocit z ruční masáže. Vyberte si ze čtyř nastavení masáže od jemné až po hloubkovou masáž.
 

Cítíte se často unavení? Získejte zpět vitalitu!

Když dlouho sedíte u pracovního stolu a pracujete, tento polštář vás dokáže zbavit únavy a zefektivnit vaši práci. Když máte potíže s usínáním, tento polštář dokáže uklidnit vaše nervy a zlepšit kvalitu vašeho spánku. Vhodné pro starší osoby s bolestmi svalů a kloubů.
 

Ulevte namoženým a napjatým svalům kdekoliv

Kompaktní masážní polštář lze nosit kamkoli a perfektně padne za krk nebo záda. Konturuje vaše tělo: spodní a horní část zad, břicho, lýtka, stehna a chodidla. Nastavitelné popruhy jsou umístěny na zadní straně masážního přístroje, abyste jej mohli připevnit k vašemu oblíbenému křeslu.
 

Tento produkt doporučuji!

Revoluční masážní polštář vás zaručeně zbaví bolesti krku, zad a celého těla. Záleží jen na vás, kdy a kde si dopřejetu tuto jediněčnou a příjemnou masáž. 

Doporučuje Jan Šel

Masér české reprezentace v cyklistice, zakladatel masérské školy a učitel masérů. Autor online kurzů masáží a masér filmových hvězd. Od roku 2005 také provozuje vlastní masérské centrum.

Při koupi setu získáte online kurz ZDARMA

Při koupi setu získáte online kurz ZDARMA

Přizpůsobí se vašemu křeslu, pohovce, nebo autosedačce

Plně nabitý masážní polštář vydrží čtyři hodiny a je bezdrátový, takže ideální na cesty. Nastavitelné popruhy jsou umístěny na zadní straně masážního přístroje, aby jej pomohly připevnit k vašemu oblíbenému křeslu, nebo autosedačce.
 

Ochrana proti přehřátí

Volitelná funkce infračerveného ohřevu přenáší teplo a zlepšuje krevní oběh svalů. Masážní polštář je vybaven mechanismem ochrany proti přehřátí a funkcí automatického vypnutí po 20 minutách.
 

Zakřivený design pro různé partie těla

Ergonomická konstrukce perfektně padne do malé části vašich zad nebo krku, vše, co musíte udělat, je posadit se a stisknout tlačítko „On“.

Snadno čistitelná kožená tkanina

Měkká kůže se snadno se čistí. Polštář stačí lehce otřít vlhkým hadříkem a bude vypadat jako nový!

Prodyšná tkanina, která se neucpává

Prodyšná tkanina dokáže absorbovat pot a nebudete cítit dusno ani vlhkost. Při používání v létě se bude vaše pokožka cítit svěží.

Co obsahuje balení?

  • Masážní polštář
  • Nabíjecí kabel
  • Autoadaptér
  • Popruhy
  • Návod k použití