Profesionální fyzioterapie v pohodlí domova

S DOPRAVOU ZDARMA!

Ulevte bolesti hloubkovou terapií

Účinky baňkování:

1.Zrychluje se metabolismus v kůži

2. Zlepšuje se činnost potních a mazových žláz

3. Zvyšuje se přísun živin ke tkáním

4. Podporuje se regenerace kůže a zvyšuje se její odolnost vůči různým škodlivinám

5. Podtlakem se stimuluje krevní i lymfatický oběh

Podívejte se na návod, jak přístroj funguje:

Přehrát video

Baňkování otevírá kožní póry a tak umožňuje eliminaci škodlivin.

Baňkování je velmi stará metoda používaná na onemocnění a problémy pohybového aparátu. Baňkuje se přímo na bolavá místa nebo se používá k masáži. Masážní přístroj Jalumalu Therapy doporučují přední „ Odborníci na fyzioterapii, fyziofitness, elektroléčbu, ortopedii, revmatologii a rehabilitaci. “ Nová technologie baňkování je bezpečnější, rychlejší a snadnější k použití.

Jak správně používat přístroj Cupping Therapy?

Velmi jednoduché používání masážního přístroje

Baňkovací terapii masážním přístrojem si vytvoříte na míru tak, aby to vyhovovalo přímo vašemu tělu. Díky ovládání si přizpůsobíte správnou teplotu a podtlak tak, aby Vám bylo příjemně a pohodlně. Ať už se rozhodnete pro masáž proti celulitidě a nebo si přejete ulevit od bolesti.

9 výhod baňkovací terapie

1. Stimuluje Qi

Baňkování umožňuje tok energie. Podporou krevního oběhu zůstávají Qi a životní energie aktivní.

2. Detoxikace

Při mokré terapii se toxiny vylučují kůží i krví.

3. Ulevuje od bolesti

Léčí artritidu, fibromyalgii a bolest způsobenou zraněním nebo fyzickou aktivitou.

4. Podporuje imunitní systém

Uzdravení je urychleno baňkováním.

5. Zdravá kůže

Baňkování pomáhá ke zdravé pokožce.

6. Zlepšuje trávení

Pomáhá stimulovat vnitřek trávicích orgánů a povzbuzuje pohyb tělních tekutin ve střevech a vnitřních orgánech.

7. Duševní zdraví

Pomáhá při léčbě úzkosti, deprese a nespavosti.

8. Gynekologická podpora

Gynekologické problémy, jako je nepravidelná menstruace, leukorea a křeče, lze léčit baňkováním.

9. Ulevuje od bolesti hlavy a migrény

Uvolňuje napětí v ramenou, které způsobuje migrény.

Omlaďte pleť a zbavte se celulitidy

Zvyšte krevní oběh bohatý na živiny ve vašem těle, to Vám pomůže vypnout pleť a podkladové tkáně. Tato technika se provádí již celá staletí a její kořeny sahají až do starověku.

Maséra máte kdykoli po ruce

Už nemusíte utrácet za hodiny strávené v masážních salónech. Dopřejte si doma maximální relax a uvolnění a přitom ušetříte spousty peněz!

A co přímo masážní přístroj odstraňuje?

 

Odstraňuje svalové spazmy: to jsou křečovitě ztuhlé svaly. A díky této technologii se svalstvo dokonale prokrví a uvolní.

Nerušené uvolnění kdekoliv si budete přát​

Masážní přístroj je kompaktní a přenosný. Můžete si tak dopřát masáž v ložnici, obývacím pokoji nebo si dopřát profesionální fyzioterapii kdekoliv na cestách.

Fyzioterapie celého těla v jednom zařízení

Přednost přístroje spočívá v široké škále nastavení, které máte plně ve svých rukou. Díky výběru z devíti masážních režimů, šesti úrovní podtlaku a regulace teploty 30° až 50° C si vyberete optimální a bezpečné nastavení pro Vaše tělo.

Ovládání nemůže být snadnější

Díky displeji budete mít pod kontrolou nastavenou intenzitu, teplotu i masážní režim. Díky akumulátoru s kapacitou 1800 mAh si můžete dopřát více než dvouhodinovou masáž. Funkce časování Vám pomůže předejít nadměrnému užití na jednom místě, můžete se tak plně věnovat relaxaci a užívat si masáž.
Časté dotazy našich zákazníků

Ano, po aplikaci přístroje vaše kůže změní barvu. Zbarvení kůže se nejčastěji projevuje v těchto barvách: červená, fialová, zelená, šedá.

Pokud vás aplikace bolí, nastavte sílu podtlaku na nejmenší stupeň 1.
Pokud vás stále bolí přejíždění s přístrojem, tak nepokračujte v pohybováním přístroje a pouze přiložte přístroj na konkrétní místa a nechte působit bodově.

Výrobek je nastaven na maximální čas provozu 20 minut. Po 20 minutách automaticky ukončí provoz. Nedoporučujeme přístroj používat déle než 20 minut.

V praxi je nejrozšířenější metodou baňkování tzv. suché baňkování, kdy se přístroj přikládá na příslušné místo těla a využívá se princip podtlaku. Přístroj se ponechá kratší či delší čas působit (obvykle několik minut). V okamžiku, kdy kůže vtažená do přístroje zmodrá, je baňka odejmuta. Suché baňkování se využívá při ošetření  zatvrdlin, jež vznikají v důsledku nedostatečného prokrvení  a zásobení buněk kyslíkem.
Nejčastěji se setkáte s baňkovou masáží nebo bleskovou masáží, které jsou vhodné především pro masáž partií zad, hýždí nebo dolních končetin k prevenci celulitidy. Při baňkové masáži jetělo na příslušných místech natřeno masážním olejem nebo emulzí a následně je přikládán přístroj na nejnižším stupni, který se přesouvá v delších tazích po místech, která vyžadují ošetření.
Nejpoužívanější metodou při prevenci celulitidy je blesková masáž, která je vhodná především pro masáž partií zad, hýždí nebo dolních končetin k prevenci celulitidy.
Při baňkové masáži je tělo na příslušných místech natřeno masážním olejem nebo emulzí a následně je přikládán přístroj na nejnižším stupni, který se přesouvá v delších tazích po místech, která vyžadují ošetření.
Při suchém baňkování nebo baňkové masáži dochází k podráždění příslušných segmentů nasáním pokožky a škáry (vazivové vrstvy kůže), ve které jsou uložena četná nervová zakončení (receptory).Vzniklý podtlak způsobí taképrůnik červených krvinek z cév probíhajících škárou do okolního prostoru, čímž vznikají podkožní hematomy (modřiny). Oproti klasickým hematomům nejsou však bolestivé. Červené krvinky jsou nositeli kyslíku, proto dochází k výraznějšímu okysličení kůže a svalů v příslušném segmentu.Kromě krevního oběhu je podtlakem baňky stimulován také lymfatický oběh. Prostřednictvím receptorů daného segmentu také dochází ke stimulaci funkce vnitřního orgánu.

Stáhněte si manuál a kontraindikace k používání přístroje