Zbavte se stresu pomocí masážního přístroje na uvolnění nejen vlasové pokožky.

Relaxujte kdykoliv, kdekoliv.

Masážní přístroj vlasové pokožky obsahuje 4 masážní hlavice, které jsou navržené tak, aby se přizpůsobily pokožce hlavy a jemně masírovaly pokožku. Přístroj umožňuje prokrvení vlasové pokožky a poskytuje uklidňující zážitek. Bezdrátový masážní přístroj lze také použít na masáž celého těla včetně zad, krku, ramen a paží.

Jak správně používat přístroj?

BOJUJE S BOLESTÍ HLAVY

Pomocí masáže pokožky hlavy dochází ke zklidnění a uvolnění. Pokud trpíte na bolesti hlavy, je tento přístroj ideálním pomocníkem, jak se bolesti zbavit, či ji alespoň zmírnit.

POMOCNÍK V BOJI PROTI STRESU

Masažér je ideálním pomocníkem pokud se potýkáte s nadměrným stresem. Uvolnění vlasové pokožky umožňuje navození relaxace kdykoliv a kdekoliv.

PODPORUJE RŮST VLASŮ

Masážní přístroj prokrvuje vlasovou pokožku, díky čemuž dochází k podpoře růstu vlasů.

VODOTĚSNÝ

Masážní přístroj je vyroben z vodotěsného materiálu, takže si můžete vychutnat masáž hlavy také ve sprše, kde usnadňuje nanášení šamponu a kondicioneru.

PLNÉ NAHRAZENÍ RUČNÍ MASÁŽE

Tento masážní přístroj na hlavu je navržen přesně dle našich požadavků na zakázku. 4 hlavice dokonale sedí na pokožce hlavy a plně nahrazují ruční masáž. Masažér je ideálním dárkem pro muže, ženy, rodiče a přátele. Masáží vlasové pokožky lze také zabránit vypadávání vlasů, Přístroj je tedy ideální pro všechny, kteří se potýkají s nezdravými vlasy a jejich vypadáváním.

Jak masážní přístroj funguje?

Krok 1

Nabitý přístroj zapneme.

Krok 1

Přiložíme na místo, které chceme masírovat.

Krok 1

Díky voděodolnosti přístroj lehce umyjeme pod tekoucí vodou.

VYSOCE ODOLNÝ, LEHCE PŘENOSNÝ

Masážní přístroj je odolný a lehce přenosný, díky čemuž si můžete uvolňující masáž užívat kdykoliv a kdekoliv. Stačí si přístroj dát do kabelky a můžete relaxovat v práci, na cestách a nebo v pohodlí domova.

Hlavní výhody

Jedno tlačítko

Vyměnitelné hlavice

Držení jako u myši

USB napájení

Bolest hlavy už pro Vás nebude žádný problém

Migrény a bolesti hlavy jsou často způsobené stresujícími situacemi a únavou. Pomocí masážního přístroje dojde k uvolnění vlasové pokožky, což má pozitivní účinky na bolest hlavy. Přístroj je také výborný pro navození relaxace a odpočinku, které podpoří celkové uvolnění.

Vyberte si barvu, která Vám vyhovuje.

Šedá

Modrá

Červená

Zelená

Stimulujte průtok krve do pokožky hlavy

Masážní přístroj pomáhá prokrvit vlasovou pokožku, což napomáhá růstu vlasů a zlepšuje jejich kvalitu. Vlasy jsou díky dlouhodobému používání husté, lesklé a kvalitní. Při aplikaci olejíčků, sér, či jiné vlasové kosmetiky dochází díky masáži k jejich lepší absorpci.

Prověřeno v praxi!

„Akupresura je ideálním řešením pro ty, kteří nechtějí na bolest hlavy užívat žádné léky.

Stačí přiložit tento masážer na hlavu a i bez medikace bolest bude pryč. Tato místa se nachází na vaši hlavě a ve video kurzu zdarma vám prozradím, kde přesně je najdete“.

Doporučuje Jan Šel

Masér české reprezentace v cyklistice, zakladatel masérské školy a učitel masérů. Autor  kurzu Jak se zbavit bolesti hlavy. Od roku 2005 také provozuje vlastní masérské centrum.

Kapacita baterie

1500 mAh

Rozměry

11 x 9 x 8 cm

Napětí

5 V