Jak správně používat přístroj?

BOJUJE S BOLESTÍ HLAVY

Pomocí masáže pokožky hlavy dochází ke zklidnění a uvolnění. Pokud trpíte na bolesti hlavy, je tento přístroj ideálním pomocníkem, jak se bolesti zbavit, či ji alespoň zmírnit.

POMOCNÍK V BOJI PROTI STRESU

Masažér je ideálním pomocníkem pokud se potýkáte s nadměrným stresem. Uvolnění vlasové pokožky umožňuje navození relaxace kdykoliv a kdekoliv.

PODPORUJE RŮST VLASŮ

Masážní přístroj prokrvuje vlasovou pokožku, díky čemuž dochází k podpoře růstu vlasů.

VODOTĚSNÝ

Masážní přístroj je vyroben z vodotěsného materiálu, takže si můžete vychutnat masáž hlavy také ve sprše, kde usnadňuje nanášení šamponu a kondicioneru.

Masáž skoro jako z rukou maséra​

Tento masážní přístroj na hlavu je navržen přesně dle našich požadavků na zakázku. 4 hlavice dokonale sedí na pokožce hlavy a plně nahrazují ruční masáž. Masažér je ideálním dárkem pro muže, ženy, rodiče a přátele. Masáží vlasové pokožky lze také zabránit vypadávání vlasů, Přístroj je tedy ideální pro všechny, kteří se potýkají s nezdravými vlasy a jejich vypadáváním.

Uvolnění v kanceláři i doma​

Masážní přístroj je odolný a lehce přenosný, díky čemuž si můžete uvolňující masáž užívat kdykoliv a kdekoliv. Stačí si přístroj dát do kabelky a můžete relaxovat v práci, na cestách a nebo v pohodlí domova.

Řekněte sbohem bolesti hlavy a migrénám​

Migrény a bolesti hlavy jsou často způsobené stresujícími situacemi a únavou. Pomocí masážního přístroje dojde k uvolnění vlasové pokožky, což má pozitivní účinky na bolest hlavy. Přístroj je také výborný pro navození relaxace a odpočinku, které podpoří celkové uvolnění.

Účinná péče proti celulitidě

S masážním přístrojem si doma vytvoříte svůj malý masážní salon. Tento skvělý pomocník vám při pravidelném používání pomůže:

  • S redukcí celulitidy.
  • Posílí lymfatický systém.
  • Celkově zpevní pokožku.
  • Díky vibracím a čtyřem masážním hlavám dokonale prokrví jednotlivé vrstvy a uleví při bolestech nebo pocitu těžkých nohou.

Masáž celého těla

Také milujete “škrabkání” zad a celého těla? Přístroj plně nahradí vaše prsty a přivede vás nebo vaše partnera až do sedmého nebe. Dvě úrovně intenzity masáže vám uvolní tělo po dlouhém a náročném dni a zajistí lokální zlepšení krevního a lymfatického oběhu. Přístroj nabízí ergonomický tvar, který skvěle padne do každé ruky. Můžete si rovněž zvolit režim vibrací pro zintenzivnění masáže. Masážní přístroj se nabíjí pomocí nabíjecí základny s USB-C konektorem, takže vám při masáži nebudou vadit žádné nabíjecí kabely.

Podporuje růst vlasů

Masážní přístroj pomáhá prokrvit vlasovou pokožku, což napomáhá růstu vlasů a zlepšuje jejich kvalitu. Vlasy jsou díky dlouhodobému používání husté, lesklé a kvalitní. Při aplikaci olejíčků, sér, či jiné vlasové kosmetiky dochází díky masáži k jejich lepší absorpci.

Prověřeno v praxi!

„Akupresura je ideálním řešením pro ty, kteří nechtějí na bolest hlavy užívat žádné léky.

Stačí přiložit tento masážer na hlavu a i bez medikace bolest bude pryč. Tato místa se nachází na vaši hlavě a ve video kurzu zdarma vám prozradím, kde přesně je najdete“.

Doporučuje Jan Šel

Masér české reprezentace v cyklistice, zakladatel masérské školy a učitel masérů. Autor  kurzu Jak se zbavit bolesti hlavy. Od roku 2005 také provozuje vlastní masérské centrum.

Kapacita baterie

1500 mAh

Rozměry

11 x 9 x 8 cm

Napětí

5 V