Jednoduchá pomůcka k uvolnění svalů a bolestí

Toto je ideální pomocník pro intenzivní masáž doma, v kanceláři či na cestách. Ve všech případech poskytne dokonalé uvolnění svalstva a příjemné chvíle odpočinku. Skvělá pomůcka na rychlou regeneraci svalů.

Rychlá úleva pro ruce a nohy

Vysoce efektivní masážní přístroj disponuje 5-ti hloubkovými masážními válečky shiatsu, které se otáčí v obou směrech. Máte stejný pocit, jako by vás někdo masíroval ručně. Uvolní vám unavené i bolavé svalstvo. Otočné masážní válečky v ergonomickém provedení ve tvaru U perfektně obepnou krk, ruce, lýtka či stehna. 

Zlepšuje rozsah pohybu

Zvyšuje krevní oběh a distribuci kyslíků

Urychluje regeneraci

Odstraňuje kyselinu mléčnou a zmírňuje únavu

Uvolňuje ztuhlost a bolestivost svalů

Uvolněte i další partie vašeho těla

Tento hrdina vám pomůže nejen od bolesti rukou a unavených nohou, ale také “promasíruje” šíji, krční páteř a další partie.

Nástroj vám padne perfektně do rukou

Masážní přístroj má konstrukci s ergonomickým tvarem v podobě písmene U. Což vám umožní maximální funkčnost a pohodlnost. Masážní pomůcka je velmi lehká, padne skvěle do ruky a  masáž se vám bude provádět lehce a bez námahy.

Prověřeno v praxi!

„Dopřejte vašim svalům odpočinek, díky tomuto vysoce efektivnímu masážnímu přístroji pro rychlou regeneraci svalů. Osobně ho používám jak v práci, tak doma. Ovládání je velmi jednoduché, ale hlavně účinky ucítíte na svém těle okamžitě! Doporučuji ho všem“.

Doporučuje Jan Šel

Masér české reprezentace v cyklistice a zakladatel masérské školy. Od roku 2005 provozuje vlastní masérské centrum, kde pomáhá lidem vrátit jejich tělo, opět  do rovnováhy.

Chodit k masérovi již nebude potřeba

Rychlost, s jakou pomůcka dovede pracovat, je doslova inovativní. Díky pěti masážním válečkům šetříte čas. Zatímco byste strávili 30 minut u profesionálního maséra, stejný efekt vám masážní pomůcka navodí za pouhých 5 minut. Stačí chvilička a vaše tělo může výkonně pracovat.

Sílu a intenzitu masáže si určujete sami.

Toto je ideální pomocník pro intenzivní masáž, ať již doma, v kanceláři či na cestách. Ve všech případech poskytne dokonalé uvolnění svalstva a příjemné chvíle odpočinku.