Pomůcka pro rychlou úlevu zad a nohou

HOĎTE BOLESTI ZA HLAVU!

4.9 (178 recenzí)
4.8/5

Praktický masérský nástroj s dvojitým bodovým tlakem, který vám poskytne příjemné uvolnění svalstva v domácím prostředí. Obsahuje speciální silikonové kuličky pro masírování. Zlepšete si náladu relaxací! 

Ušetříte 40%

1150Kč 690

PLATBA PŘI PŘEVZETÍ

Okamžitá úleva pro vaše záda a nohy!

Tato jedinečná masážní pomůcka vám rychle uvolní svaly a odstraní všechny bolesti, které vás trápí. Stačí 5 minutová masáž.

Jak správně používat přístroj?

Cítíte vaši krční páteř?

Taky vás trápí bolesti hlavy, migrény, únava a nevolnost? Důvodem jsou ztuhlé svaly v oblasti krční páteře. Je to tím, že sedíte několik hodin v jedné nehybné poloze u počítače. Díky tomu vám svaly zatuhnou. Přitom stačí jedna masáž, svaly se uvolní a bolesti zmizí!

Zlepšuje rozsah pohybu

Zvyšuje krevní oběh a distribuci kyslíků

Urychluje regeneraci

Odstraňuje kyselinu mléčnou a zmírňuje únavu

Uvolňuje ztuhlost a bolestivost svalů

Uvolněte i další partie vašeho těla

Tento hrdina vám pomůže nejen od bolesti šíje a zad, ale také “promasirujeunavená lýtka, stehna a další partie.

Už žádné výmluvy

Skoncujte s bolestmi jednou pro vždy! Řekněte STOP “zázračným” pilulkám, které mají  vedlejší účinky. Už žádné zrušené termíny na masáže kvůli nedostatku času.
S touto pomůckou zvládnete vše sami!

Flexibilní materiál

Maximální funkčnost a pohodlnost použití.

Vyjímatelné hlavy

Silikonové hlavy jsou vyjímatelné a snadno se čistí.

Vždy po ruce

Pomůcka je velmi lehká a díky tomu přenosná.

Ergonomický design

Konstrukce s ergonomickým tvarem  písmene U.

Pomůcka pro rychlou úlevu zad a nohou

Díky masážnímu přístroji budou vaše záda správně uvolněná, zdravá a bez bolesti. Zvláště nejzatěžovanější partie zrelaxuje a dodají jim potřebnou energii.

Ušetříte 40%

 /ks
 /ks
 /ks
1.
Vyčistit
2.
Vyčistit
3.
Vyčistit

Pospěšte si zbývá pouze 5 kusů

Prověřeno v praxi!

„Dopřejte vašim svalům odpočinek, díky tomuto vysoce efektivnímu masážnímu přístroji pro rychlou regeneraci svalů. Osobně ho používám jak v práci, tak i doma. Ovládání je velmi jednoduché, ale hlavně účinky ucítíte na svém těle okamžitě! Doporučuji ho všem“.

Doporučuji Jan Šel

Masér české reprezentace v cyklistice a zakladatel masérské školy. Od roku 2005 provozuje vlastní masérské centrum, kde pomáhá lidem vrátit jejich tělo opět  do rovnováhy.

Chodit k masérovi již nebude potřeba

Rychlost, s jakou pomůcka dovede pracovat, je doslova inovativní.  Zatímco byste strávili 30 minut u profesionálního maséra, stejný efekt vám masážní pomůcka navodí za pouhých 5 minut. 

 

Sílu a intenzitu masáže si určujete sami

Zařízení aplikuje silikonové masážní hlavy hluboko do svalové tkáně. Tato hloubková masáž eliminuje svalové uzly, tím se uvolní svaly, zlepší se krevní oběh, tím pádem se zvyšuje rozsah vašeho pohybu.

Komu masážní pomůcka již pomohla?

5/5

Karel Ludvík

Mám zlozvyk spát ve špatné poloze a pak mě celý den bolí krk. Normálně říkám své ženě, aby mi zmáčkla krk (zezadu), aby mi pomohla s bolestí/ztuhlostí. Hledal jsem tedy něco, co by bylo silné jako lidský stisk a stisk. K tomu je tento produkt jako stvořený. Je to velmi tvrdý plast, takže pokud hledáte něco silného, ​​je to pro vás.

5/5

Petr Koliska

Váhal jsem, jestli si to koupit, protože jsem nevěděl, jestli to bude fungovat. Masážní hlavy jsou úžasné a to mi hodně pomohlo zmírnit napětí v krku a zádech

5/5

Marek Fialka

Funguje opravdu dobře na tlakové body na krku, pažích a rukou, moc se mi to líbí. Nečekal jsem, že to bude fungovat tak dobře.

5/5

Pavel Syrový

Mám vážné problémy s krkem s těžko dostupnými šlachami a nervy, které mi způsobují ohromné ​​množství bolesti. Toto zařízení je ABSOLUTNĚ NEJLEPŠÍ, co kdy bylo vynalezeno. dostane se na všechna hluboká a těžko dostupná místa, kam se lidská ruka jen tak nedostane. Jsem do toho tak zamilovaný, že jsem si koupil druhý, abych ho měl ve své kanceláři. Vřele doporučuji každému, kdo má problémy s krkem.

5/5

Karolína Prášková

Fakt super, díky moc 

4/5

Tereza Čobříková

Jo super, už mě tolik nebolí krk.

5/5

Ondra Marek

Trpím chronickými migrénami a cervikálními migrénami a nosím v krku velké napětí. Tento produkt je neuvěřitelný! Dává mi to správné množství tlaku a umožňuje mi masírovat svaly na krku navíc je to hlubší masáž tam, kde ji potřebuji. Tak to stojí za to!!

5/5

Pavel Vydřička

Je to příjemná úleva od ztuhlosti.

5/5

Robert Němec

Koupil jsem to tátovi, abych mu pomohl po zranění hlavy a krku. Je to úžasnější a účinnější, než jsem čekal!! Míčky jsou vyrobeny z gumy, která není příliš měkká ani tvrdá. Je snadné určit oblasti napětí a je neuvěřitelně uživatelsky přívětivé. Je skvělé uchopit místo pomocí tohoto nástroje a poté pohybovat hlavou dokola pro hlubší protažení krku a lepší rozsah pohybu. Specializuji se na masáže a bodywork již 24 let. Je těžké najít dobré nástroje pro krk. To je nutností pro prevenci zranění, péči o sebe a občasné zalomení krku.

Jan Šel - Online kurzy

Chcete umět masáže a nebo jógu? Naučíme vás to! Jednoduše, prakticky a profesionálně. Skrze naše online video kurzy. Mrkněte také na náš E-shop se zbožím.

Ukázková lekce zdarma

Kontakt