Páry, které se SPOLEČNĚ masírují, zůstávají SPOLU

Objevte sílu partnerské masáže, u vás doma.

Pokud máte pocit, že vašemu vztahu něco chybí…

…Vše, co opravdu potřebujete udělat, je dostat se zpět do kontaktu se svým partnerem.

Masážní olej

ZDARMA

Jste připraveni posílit svůj vztah jako nikdy předtím?

Pokud jste ve vztahu, tak jste určitě učinili velké rozhodnutí – chcete na svém vztahu tvrdě pracovat a udělat vše pro to, abyste spolu zůstali na celý život.

A jedna z nejosvědčenějších tajných ingrediencí úspěšného vztahu je INTIMITA.

Koukání na filmy ani procházky v parku vám nepřinesou intimní spojení, které vztahu dodají partnerské masáže.

Představte si, že vy
a váš partner můžete

Masírovat se naučíte i vy!

Snažit se masírovat bez předchozích zkušeností může být stejně děsivé jako řídít auto bez jediné lekce.

Přehrát video
“Nemám na to čas...”

Lidé, kteří nikdy nemasírovali si často myslí, že:

“Mohl/a bych někomu ublížit..."
“Masáž není pro mě..."
“Nemám na to potřebné znalosti…”
“Nezvládnu to fyzicky...”
“Nemám na to čas...”

Vyzkoušejte to s námi a brzy vám ukážeme, že to tak NENÍ!

Klíč k intimitě je ve vašich rukou

Odemkněte sílu vědomého dotyku a objevte blízkost a spojení, ve které jste doufali!

Posuňte svůj vztah na další úroveň intimity s kurzem Partnerské masáže.

Je to jednodušší, než si myslíte...

Akademie Jalumalu

Zlepšení života prostřednictvím fyzického doteku

Náš tým se skládá z mezinárodních partnerských masážních instruktorů a tvůrců 10 masážních programů, které mění životy. Společně náš tým nadále pomáhá tisícům klientů ve více než 24 zemích.

Prostřednictvím živých nebo online kurzů inspiruje akademie Jalumalu páry i jednotlivce, aby posilovali své vztahy pomocí síly doteku. Od roku 2005 provozuje zakladatel školy Jan Šel vlastní soukromou masážní praxi, kde pomáhá lidem zbavit se bolesti a dostat se do lepší kondice.

Jednoduché video lekce

Naučí vás masírovat celé tělo vašeho partnera.

Skutečné doteky

Pocit doteku, jaký jste nikdy předtím necítili.

Relaxujte a omládněte

Dovolte tělu relaxovat a užívejte si nově nalezenou energii.

Ruce jako nástroj

Není potřeba žádné vybavení. Stačí jen vy a vaše ruce!

SPECIÁLNÍ BONUS

Exkluzivní Masážní olej ZDARMA.

Podpora

Tým masérských profesionálů, připravený vám kdykoliv pomoci.

Tohle je vaše jedinečná šance

Masáž je více než jen relax…

Masáž dělá víc, než jen že v danou chvíli, cítíte uvolnění. Bylo prokázáno, že výhody párových masáží se projevují téměř v každé oblasti vašeho života!

Zkušenosti lidí, kteří vyzkoušeli kurz Partnerské masáže

Co získáte?

Prozkoumejte 8 lekcí masáží pro páry, každá vás naučí masírovat jinou oblast těla. Začněte od začátku a projděte kurzem nebo se zaměřte na konkrétní oblast těla v konkrétní epizodě. Volba je na vás!

1. Masáž hlavy

2. Masáž krku

3. Masáž šíje

4. Masáž zad

5. Masáž hýždí

6. Masáž přední části nohou

7. Masáž zadní části nohou

8. Masáž rukou

Absolvujte celý video kurz, až potom se rozhodněte! Máte mojí 30 denní garanci vrácení peněz

Vstupte do kurzu nyní, projděte si celý kurz, odneste si z něj naprosté maximum a pokud vás nepřesvědčí o tom, že se vaše investice vrátí stokrát, napište mi a vrátím vám celou částku zpět. Je to vážně jednoduché, stačí když mi po skončení napíšete e-mail: “Sorry Honzo, nebylo to to, co jsem si představoval” a vrátím vám bez průtahů zpátky celou vaši částku.

Ne, není v tom žádný háček. Svým masérským kurzem jsem si jistý!

Online kurz

4.425Kč

1.770 Kč

Flashdisk

5.292 Kč

2.540 Kč

Výhodná nabídka

Online kurz + Flashdisk

12.700 Kč

2.540 Kč

Podívejte se na některé nejzajímavější benefity:

Rande? Proč místo obvyklé večeře a filmu radši nevyzkoušet partnerskou masáž? Ztlumte světla, zapněte hudbu a sledujte, jak se váš vztah prohlubuje každým pohybem ruky. Masáž pozvedne vaše smysly více než kdy předtím, a když to přenesete i do postele, zažijete s partnerem romantiku na nové úrovni, kde každý dotek, zrak, zvuk a vůně získají nový rozměr.

Masáže jsou osvědčeným způsobem, jak svaly dostatečně uvolnit a zlepšit držení těla. S lepším držením těla se budete cítit lépe a hlavně  budete pro svého partnera přitažlivější.

Masáž zvyšuje teplotu svalů, svalová vlákna se uvolňují a natahují, což zvyšuje flexibilitu pro lepší pohyblivost každý den. Představte si, jaký rozdíl pak nastane při intimních chvilkách.

Studie ukazují, že pravidelná masáž posiluje imunitní systém a čistí tělo od toxinů. Současně také zvyšuje proudění krve. Masáž také zvyšuje aktivitu bílých krvinek a posiluje reakci vašeho imunitního systému na nemoci. Když nebudete nemocní, tak budete mít ještě více času na to, abyste si užívali společnost vašeho partnera.

Stres je zabijákem vztahů, ale díky síle masáže – zvláště když si navzájem masírujete sami – stres doslova “odmasírujete”. Masáž zpomaluje srdeční frekvenci a snižuje kortizol („stresový hormon“). Méně stresu znamená lepší náladu a silnější vztah. A co víc, vaše kůže je plná receptorů, které při dotyku signalizují nervové dráhy mozku a stimulují produkci endorfinů a oxytocinu – „šťastných hormonů“ vašeho těla.

Soustředěním se na určité tlakové body – které odhalíme v masážním video kurzu  – můžete v noci podpořit lepší, hlubší a klidnější spánek. A když budete lépe spát, budete mít ve dne více energie na to, abyste si s tím, koho milujete, udělali hezčí den. Masáž vám také umožňuje  vyčistit mysl od myšlenek způsobujících stres, podpořit kreativitu a rozvíjet vlastní intuici.

Oteklými lymfatickými uzlinami tělo reaguje na nemoci, infekce nebo dokonce stres. Je to znamení, že se vaše tělo snaží bojovat s toxiny způsobujícími bolest a masáž vám může pomoci zmírnit otoky lymfatických uzlin. Mírným natažením a uvolněním pokožky podél lymfatických cest můžete přesunout přebytečnou tekutinu pryč z oteklých oblastí.

Masáž sedminásobně zrychlí váš krevní oběh, což má mnoho zdravotních účinků. Například to, že látky se začnou mnohem lépe vstřebávat ve vašem těle.

Každá masáž má anti-celulitidní účinky. Tlak totiž působí na podkoží, kde narušuje tukové buňky. Masáž zmenší tukové buňky a vy díky tomu zhubnete a budete vypadat a cítit se sebevědoměji.

Jakmile začnete masírovat vaše dlaně automaticky aktivují léčivou eneregii zvanou “REIKI”. Poznáte to tak, že vaše dlaně budou vyzařovat velmi příjemné teplo. Tento stav se těžko vysvětluje, ale určitě ho znáte, pokud jste byli někdy na masáži.

Ahoj! My jsme Honza a Lucie Šelovi

Psal se rok 2012 a byli jsme prvními lidmi v České republice, kteří učili párové masáže. Bylo skvělé vidět od prvního dne na vlastní oči, jak moc jsme sbližovali páry, zlepšovali jejich náladu a prohlubovali jejich spojení pomocí síly masáže.

Věříme, že lidský dotek je k nezaplacení, a proto jsme natočili masážní video kurz našeho páru. Chceme pomoci co největšímu počtu párů užít si stejné zkušenosti jako naši dřívější klienti, a proto jsme hrdí na to, že vám můžeme předat kouzlo prostřednictvím kurzu.

Instruktor masáží páru Jan Šel strávil téměř dvě desetiletí masírováním více než 7 000 lidí při své soukromé masážní praxi. Tento masér českého národního cyklistického týmu, zakladatel masérské školy a autor vzdělávacích kurzů je také bývalý sportovec a otec dvou krásných dívek (Sára a Rozálie).

Otázky a odpovědi

Na co se nás nejčastěji ptáte:

Kurz začíná právě teď a nikdy nekončí! Jedná se o online kurz – rozhodněte se sami, kdy začnete a kdy skončíte.

Nikdy bychom nechtěli, abyste byli nešťastní! Pokud nejste s nákupem spokojeni, kontaktujte nás během prvních 30 dnů od nákupu a já vám vrátím peníze v plné výši, bez dotazů.

Jak zní přístup na celý rok? Po registraci máte neomezený přístup k tomuto kurzu po dobu 1 roku – na všech zařízeních, která vlastníte. Videa můžete přehrávat opakovaně, kdekoli a kdykoli.

Tento kurz jsme vytvořili i pro lidi, kteří ještě nemají žádné zkušenosti. Pokud jste úplný začátečník, získáte všechny potřebné informace. Pokud již máte nějaké zkušenosti, naučíte se nové pohyby nebo se naučíte masírovat další části těla.

Jan Šel - Online kurzy

Chcete umět masáže a nebo jógu? Naučíme vás to! Jednoduše, prakticky a profesionálně. Skrze naše online video kurzy. Mrkněte také na náš E-shop se zbožím.

Ukázková lekce zdarma

Kontakt