Zde nám prosím napište, jak hodnotíte naše kurzy.

Jaké jméno bude zobrazené u Vaší recenze?
Jaký titulek má být zobrazen u Vaší recenze?
5/5
Monika Marziniová

Naprosto skvělý kurz!

5/5
Peter Gruber

Dobrý den. Nedávno jsem zde zakoupil kurz Klasická relaxační masáž od pana Jana Šela. Celá transakce proběhla velmi rychle a komunikace s panem Šelem je velmi dobrá. Videa jsou kvalitní a názorné. Již jsem tuto masáž udělal manželce a byla velmi spokojená. Proto můžu rozhodně doporučit.

5/5
Vendula Skřivanová

Skvělý kurs, lektor má obrovský přehled o věci, skvělé prezentační schopnosti. Lidský přístup. Vše co se píše, tak bylo splněno!

5/5
Lucie Svatošová

Videa jsou velice přehledná, kvalitně natočená, srozumitelná. Jan Šel vysvětluje hmaty a přitom je ukazuje, super, jsem spokojená, Doporučuji a těším se na další kurzy, které si koupím.

5/5
Petr Beneš

Super nápad za super cenu, kurz je perfektně zpracovaný, vhodný i jako dárek 🙂

4/5
Klára Kazmuničová

Máme za sebou první dvě videa a zatím super!
Kurz zcela splňuje naše očekavání, děkujeme.

5/5
Jaroslava Herniková

Učení mesáží podle tohoto kurzu je velice lehké a pěkné podané.Děkuji panu Šelovi.

5/5
Martina Veselá

Perfektní online kurz, videa jsou profesionálně natočena, příjemný hudební podkres a hlavně vyučující Honza Šel vše velmi přehledně vysvětluje, popisuje a přímo předvádí na tělech masírovaných slečen. Přehledná a čtivá skripta. Za mě s manželem paráda, můžeme jen doporučit 🙂

5/5
Karel Novák

Ze začátku jsem byl trochu skeptický, ale zvědavost mi nedala a kurzu vůbec nelituju (a partnerka taky ne 🙂 ). Videa jsou velice přehledná a jsou přesně v té rychlosti, aby člověk podle nich v klidu masíroval anikam se nehnal. Zároveň jsou podkreslená příjemnou hudbou, takže učební pomůcku, která pohodlně leží se zavřenýma očima a nechává se masírovat :), výklad na videu vůbec neruší a nechává se unášet.

5/5
Josef Hauer
5/5

Skvělý kurz.

5/5
Pavel Hlubina Partnerská masáž

Kurz byl skvělý, splnil vše co jsem očekával. S partnerkou jsme se naučili masírovat, nejlepší byla masáž zad. Určitě přijdeme na další kurz.

5/5
Aneta Pastrňáková

Pořádný DETOX! Tohle si musí každý zažít a vyzkoušet sám na sobě Zamilovaný   *361*. Jsem ráda, že jsem do toho šla. Děkuji Lucii a Honzovi!

5/5
Věra Pavlů

Cítím se moc dobře...výzva mi pomohla už v ve 3 lekci. Hlavně psychicky, cítím se více klidnější a vyrovnanější. Nejsem tolik unavená, přestali bolet záda. Reflexní body na chodidle mačkám a funguje to neuvěřitelně dobře. Z toho jsem nadšená.

5/5
Marie Smrčková

Zjistila jsem, že jsem dost zkrácená, cviky se mi dělají hodně dobře. Cítím velkou změnu hlavně jak je tělo hezky protažené.

5/5
Karel Polák

Nechtělo se mi, ale teď jsem moc rád, že jsem se rozhodl do kurzu vstoupit. Návyky mi přinesly více síly do života a cítím se zdravěji po všech stránkách. Rozhodně doporučuji. Rady a tipy za super cenu!

5/5
Markéta Fialová

Jsme nadšeni! Nečekala jsem, že masírování je tak moc příjemné. Po náročném dni v práci stres okamžitě zmizel. Ještě bych potřebovala poradit, nějaký relaxační olejíček.

5/5
Jana Neveselovská

S masážemi začínám a proto si občas nejsem jistá, ale na moje otázky jsem dostala vždy rychlou odpověď. Děkuji Honzo za vaši trpělivost. Kurz doporučuji

5/5
Karel Nehvízdal

Kurz je velmi poučný a srozumitelný, masáž je srozumitelně vysvětlená, hmaty jsou názorně a plynule za sebou. Postupně je vysvětlený úplně celý základ masírování až po náročnější styly masírování. Určitě doporučuji každému a i lidem , kteří s masírovaním nemají zatím žádné zkušenosti.

5/5
Karel Nehvízdal

Kurz je velmi poučný a srozumitelný, masáž je srozumitelně vysvětlená, hmaty jsou názorně a plynule za sebou. Postupně je vysvětlený úplně celý základ masírování až po náročnější styly masírování. Určitě doporučuji každému a i lidem , kteří s masírovaním nemají zatím žádné zkušenosti.

5/5
Paulína Lukáčová

Veľmi dobre postavený kurz i pre začiatečníkov

4/5
Vendula Sýkorová

Překvapilo mě, jak moc je masáž hlavy příjemná!

5/5
Jan Duga

Zjistil jsem, že během pár hodin jsem se naučil masírovat.

5/5
Miriam Kováčová

Veľmi dobre postavený kurz i pre začiatečníkov. Páči sa mi

5/5
Karla Tomíčková

Díky masážím se cítím uvolněná a pozitivně naladěná. Můj porod rychlý a bez komplikací. Věřím, že masírování od manželova mi pomohlo a dodala podporu.

5/5
JUDr. Petr Zářecký

Instruktor je velmi příjemný a ochotný, snaží se vyhovět v co nejkratším čase a reagovat na případné otázky. Nemůžu nic jiného než doporučit

4/5
Kamil Špetla

Moje partnerka neměla jednoduché těhotenství, ale masáž ji pomohla zbavit se stresu. Navíc příjemně strávený společný čas. Děkuji autorovi.

5/5
Jaroslav Polák

S partnerkou jsme nadšeni. Od šestého měsíce ji velmi bolely záda a tahle masáž ji ulevila od tupé bolesti. Moc se mi kurz líbí a to, že je jednoduchý a masáž aplikujete ihned a doma.

5/5
Jan Běhunek

S kurzem jsem absolutně spokojený, není nic, co by se dalo vytknout. Videa jsou podané úplně srozumitelně a perfektně zpracované, radost masírovat.

5/5
Lucie Medřická

Libí se mi, že je to zpracované krok za krokem. Instruktor ve videu vysvětluje velmi srozumitelně, je příjemné se takovým způsobem učit. Našemu miminku se masáže moc líbí.

5/5
Jitka Borovcová

Lektor je výborný, dobře se poslouchá a vysvětluje srozumitelně a zřetelně. Masíruji naši holčičku a moc se jí to líbí.

5/5
Jitka Bartošková

Honza je nejlepší lektor, jakého jsem kdy potkal. Videa jsou inspirativní a skvěle se podle nich dá naučit...Ještě jednou moc děkuji Honzo

5/5
Martin Synek

Prima kurz 🙂 Masírovat dceru by mě samotného nenapadlo, dostal jsem jako dárek. Teď přemýšlíme, že si pořídíme domů lehátko a pořídím si další kurzy.

5/5
Petr Urban

Fantastický kurz

5/5
Veronika Molnárová

Hledala jsem různé rady, jak se naučit masírovat své miminko, ale kurz se bezpochyby vyplatil. Kompletní návod navíc online, nic lepšího jsem nenašla.

5/5
Klára Poláková

Příjemné tempo, skvělá je ta relaxační hudba v pozadí, masáž miminka moc příjemná

¨
5/5
Pavel Marek

Teď mě doopravdy MASÍRUJE! Těším se na další videa v kurzu.

5/5
Markéta Cachová

Masáž nás s partnerem neuvěřitelně sblížila, moc děkuji autorovi za inspiraci.

5/5
René Svoboda

Miluji tuhle masérskou techniku. Pracuji jako masér, ale velmi ocením, když mohu doma masírovat svoji partnerku a nepřipadám si jako v práci. Také se mi líbí, když partnerka masíruje mě. Díky vašim videím to zvládne i ona, najít příjemné místa na těle. Děkuji že jste tyhle videa natočili.

5/5
Veronika Nováková

Mám moc ráda kurz Partnerské masáže. Můj manžel má náročnou práci, hlavně psychicky. Masáž mu neskutečně pomáhá.

5/5
Petr Nechvátal

Měl jsem masáž od své ženy a bylo to lepší než cokoliv 🙂

5/5
Aneta Bílková

S manželem plánujeme miminko a masáž byla skvělý způsob,  jak se vzájemně propojit.

5/5
Petra Formáčková

Extrémně příjemné masérské hmaty. Ze začátku jsem si moc nevěřila, teď masíruji celou svoji rodinu.

5/5
Pavla Junková

Tato masáž mi velmi pomohla hlavně zdravotně, přes deset let trpím na migrény a nevěděla jsem že masáž šíje mi z toho pomůže. Přestala jsem brát prášky, stačí masáž 10 minut denně. Moc Moc děkuji autorovi kurzu.

5/5
Antonín Dušek

Za mě1*

5/5
Renáta Vaclavíková

Videa jsem prošla a můžu říct, že jsem se naučila masírovat. Srozumitelný výklad a rozdělení materiálů do video lekcí, které si užijete na 100% Nejpříjemnější kurz jaký jsem zažila. Doporučuji!

5/5
Adéla Šterná

Pohodový kurz, masáž si užíváme pravidelně doma

5/5
Andrea Volánková

Děkuji Honzovi za super kurz, pomohl mi zbavit se bolavých zad. Masáž mi odstranila moje ztuhlé svaly. 🙂

5/5
Monika Synková

Moc příjemný a efektivní způsob výuky

 

  https://andrikofarmakeio.com;