Spustili jsme nový online kurz jóga pro začátečníky Next item Jak to vypadá uvnitř kurzu...

Spustili jsme nový online kurz jóga pro začátečníky

JÓGA PRO ZAČÁTEČNÍKY (ONLINE KURZ)

 Lekce je určena jak pro začátečníky, tak i pro již praktikující, kteří si chtějí zopakovat a vylepšit základy a principy jógového pohybu.

Jóga je vhodná pro každodenní praxi, aby váš den byl produktivní a nabitý energií. V rytmu dechu jemně probouzíme ztuhlé tělo. Vaše svaly se uvolní, vytvoříte si sílu a vitalitu.

Jedná se o velmi efektivní způsob uvolnění, rozcvičení, masáže a posílení všech kloubů, svalů a vnitřních orgánů těla. Videolekce jsou jednoduchým a srozumitelným návodem pro pochopení základů jógy.

Zhluboka se nadechněteJóga pro začátečníky se postará o zbytek. 

Nejdůležitější je začít. Zkuste na sebe nebýt příliš tvrdí, ale naopak to berte s lehkostí, naslouchejte svému tělu a cvičte tak, abyste si neublížili. Když sami sebe budete poslouchat, tělo vás navede, kam můžete, a kde naopak ještě být nemáte. Nepotřebujete skoro nic, snad jen kvalitní podložku, která neklouže a na které si vytvoříte pro své denní rituály dokonalé místo. Čas sami pro sebe.

Cvičení po ránu vás povzbudí do nového dne a večer zase krásně uvolní a zklidní.

 

Hezky jsem si zacvičila, člověk si připadá jako nový. Skvělý přístup lektorky Martičky, která je milá a pozitivní. Určitě doporučuji všem!  Monika Horníčková v Praze 1.12.2020

V okamžiku, kdy dosáhnete nějaké úrovně, si uvědomíte, jak skvělé je do sebe investovat. Ne materiálně, ale tím, co si za peníze rozhodně nekoupíte – čas, píli a vůli nevzdat to ani v okamžiku, kdy vám něco nepůjde. Praxe doma je plná klidu a pohody. Čas pro vás, pro vaše fyzické a mentální zdraví a dobrý pocit ze sebe sama. Aktivita, která vám přinese spousty výhod, a to možná dříve, než si dovedete představit.

Jak probíhá kurz jóga pro začátečníky?

Tento video kurz je dokonalým průvodcem, který vás krok za krokem zasvětí do cvičení sérií pozic aktivní jógy, regeneračních ásan či praktikování meditace. Prostřednictvím jógy střižené na míru modernímu životu se naučíte lépe zacházet se svým tělem, myslí i energií. Potřebujete ulevit od bolesti? Chcete být více v klidu, lépe soustředění a spokojenější sami se sebou? Objevte: nová cvičení a techniky moderní jógy zvyšující pružnost a sílu, přinášející úlevu od stresu a uklidňující mysl rady pro úplné začátečníky.

Kurzem Vás provede Martička Pražanová

Martička absolvovala lektorský kurz u Václava Krejčíka a nyní pomáhá lidem začít s jógou v každém věku.

 

Nový online kurz Jóga pro začátečníky najdete v našem e-shopu zde.