Podpořte svou ženu kromě slov útěchy a opatrného pohlazení také příjemnou a efektivní masáží. Těm správným dotekům se naučíte v online kurzu Těhotenská masáž, který připravil masér (a sám vášnivý otec) Jan Šel.

Každá budoucí maminka si zaslouží tu nejlepší péči. V 11 lekcích se dozvíte, jaké doteky jí udělají dobře, a to doslova od hlavy po paty. Žena během masáže leží pohodlně na polštářích, vše je zcela bezpečné. Kromě toho, že jsou doteky příjemné, přinášejí také nemalou úlevu a dokážou tělo připravit na samotný porod – přečtěte si více.

Videa natáčel profesionální štáb, přehrát si je můžete kdykoli a kdekoli, a to na chytré televizi, v počítači nebo v telefonu. Když se „zaseknete“ nebo si nebudete v čemkoli jistí, můžete se obrátit na autora – telefonicky i e-mailem. Přístup do kurzu budete mít po dobu jednoho roku, jednotlivé lekce si tak můžete kdykoli zopakovat.

Co je v těhotenství nejdůležitější? Tatínkovy doteky!

Milí tátové! Masáž je bezpečná. Díky vypodložení polštáři se mamince leží pohodlně a není divu, že pod vašima rukama se bude cítit jako v bavlnce. Hlaďte svoji partnerku. Nebojte se blízkosti a teplého kontaktu. Jste to právě vy, kdo ji zná nejlépe a navíc se tak ještě více propojíte, už jste totiž tři!

Dotek je řečí srdce

Při masáži maminka i miminko cítí, jak moc je milované , a cítí se pohodlně.  Těhotná žena přirozeně touží, abychom ji objímali, hladili a masírovali.  Při masírování se „ladí“ na vnímání něžných doteků, které pro ni znamenají více než jakákoliv jiná péče. Dotek je důležitý pro pocit pohody a vytváří sebedůvěru, že jako nastávající maminka vše zvládne. Těhotenská masáž doprovázená vůní a ochotou otevřít se, je jednou z cest , kterou může maminka poznat více sebe i více chápat dítě. Je cestou možné změny z obav a nejistoty do postupného budování sebedůvěry mámy.

Realita těhotenství

Těhotenství je jedno z nejhezčích období v životě. Avšak i v tomto krásném období přijdou chvíle, kdy nastávající maminka je citlivá a potřebuje péči a podporu. Má totiž devět měsíců na to, aby uvnitř ní vyrostlo průměrně tříkilové miminko. To klade určité potřeby a nároky na fyzický stav těla. Ne vždy je ale vše tak krásné a romantické, jak se zdá. Přijde i realita těhotenství. Bolesti zad, páteře, ztuhlé svaly, křeče, oteklé nohy, deprese, migrény a mohou se objevit i strie. Náhlé změny nálad a hormony zkoušející vaši trpělivost.

V těhotenství tělo ženy produkuje mnoho hormonů a to je důvod, proč se cítí během těhotenství rozhozená. Tyto hormony zkouší vaši psychiku. Mají sice hlavní cíl – udržet vaše těhotenství ve zdraví až do termínu porodu, ale jako vedlejší účinek si testují, kolik vydržíte. Tomu všemu díky těhotenské masáži předejdete.

Proč masírovat v těhotenství?

 Masáž zmírní potíže, které vznikají v průběhu těhotenství.

Pomáhá se zácpou, zlepšuje spánek.

Redukuje stres a učí maminku relaxaci.

Zvyšuje přítomnost v těle, rozvijí citlivost.

Zlepší se fyzický a emoční stav maminky.

Odstraňuje bolesti zad, šíje a těžkých nohou.

Uvolnění smyslů od věčného přemýšlení.

Zdravá a pružná pokožka, prevence proti striím.

Zvyšuje sebevědomí nastávající maminky.

Jemné doteky přinášejí pocit lásky, něhy, jistoty a bezpečí i pro miminko.

Harmonizuje lymfatický systém a podporuje trávicí systém.

Vytváří vzájemné propojení v triu „máma-dítě-táta“.

Prevence vzniku otoků a křečových žil snazší porod.

Miminko a svět doteků

Masírování v triu „máma-dítě-táta“ se odehrává v čase, který máte jen pro sebe a v prostředí, kde se cítíte nejlépe – u vás doma. „Řeč“ probíhá jemnými doteky, pohyby, pohledem, ale i vůní. Děťátko přesně cítí naladění svoji maminky a ovlivňuje jeho vývoj. Něha přináší miminku pocit bezpečí, jistoty a úplného přijetí. Maminka je v průběhu těhotenství na kontakt nastavena a bytostně jej potřebuje. Díky tomu, že ji budete jako partner masírovat, naplní se potřeby vás všech.

OBSAH KURZU:

1.1 Záda 16:00 min.
1.2 Bederní páteř 06:42 min.
1.3 Hrudní páteř 08:24 min.
1.4 Krční páteř 04:53 min.
1.5 Šíje 09:03 min. UKÁZKOVÁ LEKCE ZDARMA
1.6 Nohy 16:44 min.
1.7 Ruce 07:20 min.
1.8 Speciální propojující rituál “Šťastná maminka, masáž dekoltu” 11:55 min.
1.9 Speciální propojující rituál “Šťastná maminka, masáž obličeje” 11:09 min.
1.10 Speciální propojující rituál “Šťastná maminka, masáž krku”16:39 min.

10 video lekcí, celkem 100 minut videí

Pro koho je kurz určen:

 • pro těhotné ženy
 • pro nastávající tatínky
 • pro začátečníky
 • pro ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Pokoušíte se o miminko a potřebujete zlepšit šance na úspěšné početí? Jednou z cest, jak tělu šetrně pomoci k harmonizaci hormonálních procesů, a tedy i k početí, je těhotenská masáž. S budoucím tatínkem vás to propojí natolik, že vám jako budoucí mamince masáž pročistí organismus a ucítíte rovnováhu v těle.
 • pro duly a porodní asistentky

V ceně:

 • přístup do kurzu ihned a online neomezeně na 365 dní
 • jednoduchá cesta k lepšímu a zdravějšímu životu
 • osobní podpora od lektorů, kdykoli si nebudete vědět rady (e-mailem nonstop, telefonicky ve všední dny v 10–16 h)
 • certifikát ke stažení uvnitř kurzu
 • studujete podle vlastního tempa, kdykoliv a kdekoliv
 • efektivní videa si přehrajete na vaši chytré televizi, PC, nebo jakémkoli zařízení v pohodlí domova

Jako bonus obdržíze:

 • lektor s 13 letou praxí
 • budete umět jak teorii, tak praxi masírování
specialni-nabidka-pro-cleny

KURZEM VÁS POVEDE:

Jan Šel expert na masáže, 12 let praxe, masér české reprezentace v cyklistice, zakladatel masérské školy a autor masérských kurzů. Číst vice o lektorovi.

DARUJTE KURZ JAKO DÁREK!

Objednejte si kurz a my ho doručíme za Vás.

darkovy-poukaz2-300x146

Absolvujte celý video kurz, až potom se rozhodněte!
Máte mojí 30 denní garanci vrácení peněz

Vstupte do kurzu nyní, projděte si celý kurz, odneste si z něj naprosté maximum a pokud vás nepřesvědčí o tom, že se vaše investice vrátí stokrát, napište mi a vrátím vám celou částku zpět. Je to vážně jednoduché, stačí když mi po skončení napíšete e-mail: “Sorry Honzo, nebylo to to, co jsem si představoval” a vrátím vám bez průtahů zpátky celou vaši částku.

Ne, není v tom žádný háček. Svým masérským kurzem jsem si jistý!
Dokonce až tolik, že můžu dát tuto garanci:

V případě, že nebudete plně spokojení, napište mi, peníze vám vrátím v plné výši a všechno mé know-how z kurzu vám přesto zůstane.

Odpovědnost zkrátka beru na svá bedra. Nemůžete ztratit, můžete jen získat. A to hodně. Pojďte se mnou do toho!