Hlavní benefity přístroje XPRESS™

Nebezpečí opotřebení kolenního kloubu

Kolenní klouby jsou během našeho života vystaveny vysoké míře opotřebení a tření. Při zvýšené fyzické aktivitě mohou chrupavky na těchto kloubech nést zátěž až několik set kilogramů na centimetr čtvereční. Proto je důležité věnovat pozornost při prvních znacích bolesti a starat se o zdraví svých kolen. XPRESS™ Masážní přístroj na kolena a klouby je efektivní řešení, které vám může pomoci s aktivní rehabilitací.

Správná regenerace pro vaše nohy

Chodíte běhat, posilujete, sportujete nebo máte zaměstnání, kde jste celý den na nohou? XPRESS™ Masážní přístroj na kolena a klouby vám odlehčí a efektivně zregeneruje svaly dolních končetin.

Prevence i léčba lýtkového svalu

Při zánětu lýtkového svalu je nutný a nejdůležitější klidový režim. Co nejméně došlapujte, dejte lýtku prostor pro regeneraci a hojení. XPRESS™ slouží pro urychlení hojení a návrat k běžnému režimu. Pokud chcete léčbu ještě více uspíšit ledujte lýtko (cca 15 – 20 minut) několikrát denně přes utěrku a na noc mazejte oblast léčivými mastičkami a gely.

Všestranná masáž

Nastavitelné vyhřívání

Příjemným benefitem je možnost nastavení vyhřívání. Vyberte si ze tří různých tepelných pásem. Případně lze vyhřívání zcela vypnout.

Dotykové ovládání

Všechny funkce se snadno nastavují pomocí moderního LCD displeje, který má zabudovanou funkci automatického vypnutí po 20 minutách. Tato bezpečnostní funkce vás informuje o zdravé délce masáže.

Tento produkt doporučuji!

XPRESS™ je praktická účinná pomůcka v boji proti bolesti kolen a kloubů. Vývoj se inspiroval na základě reálních zkušeností z praxe a klinických prací zpracované lékaři a fyzioterapeuty. 

Doporučuje Jan Šel

Masér české reprezentace v cyklistice, zakladatel masérské školy a učitel masérů. Autor kurzu Jak se zbavit bolesti hlavy. Od roku 2005 také provozuje vlastní masérské centrum.

Při koupi přístroje získáte online kurz ZDARMA

Masážní kurz pro sportovce:

Jan Šel, masér české reprezentace

Jan Šel je hlavní masér české reprezentace v cyklistice. Masíruje přední vrcholové sportovce. Sám dříve sportoval a byl čtyři roky reprezentantem v silniční cyklistice a cyklokrosu. Honza provozuje svoji soukromou praxi, kde masíruje vrcholové sportovce. Více o Honzovi se dočtete zde.

Přizpůsobitelná velikost

Přizpůsobí se každé velikosti kolene díky zapínání na suchý zip. Univerzální popruhy nabízejí možnost pevného uchycení na různě širokých končetinách.

  • Obvod kolene: 43cm–64cm
  • Obvod lýtka: 29cm–46cm

Technické parametry

  • Kapacita baterie: 2000mAh, 5V 2A
  • Doba nabíjení: 3-4 hodiny
  • Doba užití: 2-3 hodiny
  • Nabíjecí rozhraní: USB-C
  • Funkce: tlaková masáž, vyhřívání, vibrace
  • Režimy: 4 intenzity vibrací, 3 úrovně vytápění, 3 intenzity komprese, 4 masážní režimy
  • Automatické vypnutí masáže: po 20 minutách