Naučte se
Partnerskou masáž

Jednodušše - online

Představte si, že byste prožili příjemné chvíle plné doteků a lásky

Masáž je úžasná volba, když chcete oživit či zpestřit vaše partnerství. Uvolnění těla vás oba naladí do skvělé nálady a dobře se u toho pobavíte.

Tím, že se s partnerem budete masírovat, zažijete oba dva sexuální vzrušení, které nemusí skončit u masáže.

 

Partnerská masáž je krásnou předehrou k milování. Vzájemně oba dva uvolní, zklidní a nažhaví na intimní chvíle.

Ve vašich rukou je velká léčebná síla, která dokáže uvolnit a celkově zklidnit tělo a odstranit stres a napětí. A to okamžitě.

“Děkujeme za nový tip ke společnému zážitku. Masérské hmaty jsou natočeny opravdu srozumitelně. Ze začátku jsme byli nervózní, zda to zvládneme, ale ve videu je všechno jednoduše vysvětleno. Když jednoho nebo druhého bolí záda, tak máme večer jasný plán, co budeme dělat.”

Kamil a Mája

Masírovat se naučíte i vy!

Lidé, kteří nikdy nemasírovali si často myslí, že:

“Mohl/a bych někomu ublížit…”

“Masáž není pro mě…”

“Nemám na to potřebné znalosti…”

“Nezvládnu to fyzicky…”

“Nemám na to čas…”

Dokážeme vám, že tomu tak není

Do kurzu budete mít neomezený přístup na 365 dní, tedy celý jeden rok. Videa si můžete přehrát kdykoli, kdekoli a klidně i opakovaně. Sami se rozhodnete, kdy budete mít na „studium“ náladu (pravděpodobně nonstop).

Masírovat se budete podle vlastního tempa a navíc v tom nejpříjemnějším
a nejintimnějším prostředí, u vás doma.

 

Spokojení jste zdraví, proto se na všechny naše online kurzy vztahuje 30 denní GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ, aby vaše záda, šíje a bedra vzkvétala.

Věděli jste, že masáž je mnohem více, než jen relaxační aktivita?

Možná si právě teď myslíte, že masáže jsou pouze luxus pro vyvolené, kteří si to mohou dovolit.

Nebo si myslíte,  že masáž je pouze technika pro uvolnění ztuhlých svalů a nástroj pro regeneraci sportovců.

PRAVDA JE, že pokud se budete s partnerem masírovat, vaše tělo se promění a aktivuje tyto  4 elementy.

Tělo a svaly

Vaše zdraví

Sexuální aktivitu

Duše a emoce

A to je přesně důvod, proč masáž není jen relaxační aktivita. 

Většina lidí si myslí, že se mají masírovat v momentě, kdy je něco začne bolet. 

Masáž však patří mezi nejstarší a nejpřirozenější techniku, která je stará jako lidstvo samo.

Je velmi jednoduchá a dokáže balancovat tělo a spouštět samo-léčebné a uzdravující procesy v těle.

Díky masážím získáte:

Naučte se masírovat online

Podle videí se naučí masírovat i člověk, který to nikdy nezkusil. Lekce si můžete kdykoliv zastavit a znovu přehrát, podle vašeho tempa.

S masáží nebudete chtít přestat

Plno našich studentů nyní spěchá z práce domů na masáž. V členské sekci je už přes 6000 lidí.

Sbližte se pomocí doteku

Doteky navyšují vášeň, emoce, lásku a důvěru.

Zajistěte si dlouhodobý vztah

Když se budete masírovat, váš vztah bude mít silnější pouto. 

Oslavujte váš vztah

Budete se cítit jako na začátku, když jste se potkali a hořeli jste oba dva vášní! 

Láska prochází dotekem, ne zrakem

Hmaty v tomto kurzu jsou plné romantiky, hýčkání a rozmazlování.  

Udělejte váš vztah opět intimní

Důvěru a vzájemné propojení budete cítit po prvních masérských hmatech.

Uvolnění se cítíte šťastní a zamilovaní

Podle studie může masáž přispět k tomu, že se člověk zamiluje ještě hlouběji.

 

Dotek má léčivou moc

Stláčením různých bodů na těle se aktivují procesy, které uzdravují.

Dotek má úžasnou moc

Dotek má užasnou moc. Působí blahodárně na celý organismus. Relaxuje tělo, léčí duši, harmonizuje celý energetický systém.

Pomocí doteku se mohou dít zázraky – jak na fyzické, tak i na psychické rovině. Někdy stačí jen jemný, něžný dotek a otevírají se cesty k emocím, které spí hluboko uvnitř.

Dotek je klíčem, který otevírá cestu k důvěře a k pocitům, že jsme přijímáni a milováni.  

Každý člověk po doteku touží. Když se narodíme, je to první věc, se kterou se setkáme.

Dotek má v našem životě významné místo. Vyjadřujeme tím své pocity i postoje –  lásku, něhu, zlobu i odmítnutí.

S dotekem přicházíme na tento svět a zkoumáme vše kolem.

Doteky stále přijímáme a pomocí nich si  vytváříme svoje pocitové obrazy a vzorce. Doteky v nás vyvolávají pocity lásky, blízkosti a bezpečí.

Dotek nás otevírá lásce, důvěře i tělesnému prožívání.

Dotek má zázračnou schopnost léčit tělo i duši a promlouvat
s nimi. Každý z nás má tuto schopnost v sobě .  Je jenom na nás jestli tuto sílu v sobě objevíme a otevřeme.

Jak masáž v těle funguje?

Masáž historicky vždy patřila mezi výborné regenerační prostředky. Různými výzkumy bylo zjištěno, že masáž pomáhá při léčení nežádoucích stavů jako je stres, bolesti hlavy, nespavost či problémy s pohybovou soustavou.

Mechanický účinek masáže spočívá v tom, že podporujeme návrat odkysličené krve z okrajových oblastí zpět směrem k srdci.

To znamená, že se krev, která odevzdala veškeré živiny do vzdálených míst od srdce, pomocí masáže rychleji vrací k srdci, kde se opět okysličuje a nabírá látky, které jsou potřeba pro výživu celého organismu. Tím se urychluje celková regenerace organismu. Proto se skoro všechny hmaty provádí směrem k srdci. Dostředivý směr masáže podporuje a zrychluje krevní oběh.

Při masáži dochází ke změně na povrchu kůže. Kůže se prokrvuje. Kožní zčervenání vyvolává jiná změna v těle, než je masáž.
Jde právě o biochemický účinek. S postupným vývojem biochemie se přišlo na to, že tělo samo aktivuje látky, které jsou přítomny v organismu
v nižší koncentraci. Jedná se především o acetylcholin a histamin. Tyto dvě látky způsobí roztažení povrchových vlásečnic, které jsou uloženy pod kůží, a tím, se tyto naplní okysličenou krví, dochází ke zčervenání kůže. Jinými slovy se v masírovaných oblastech urychluje látková výměna (metabolismus).

Víme, že lidská kůže je největším orgánem našeho těla s miliony nervových zakončení a mnoha reflexními body. Tyto body jsou rozmístěny po celém těle na různých místech. Při masáži přirozeně působíme na tyto reflexní – akupresurní body. Dochází tedy k reflexnímu účinku, že přes tyto body ovlivňujeme tkáně nebo orgány vzdálené od místa provádění masérského hmatu vlivem odstředivé dráhy reflexního oblouku. Např. při masáži chodidel pozitivně ovlivňujeme funkci vnitřních orgánů.

Lymfa je čirá tekutina, která proudí mezi mízními cévami a odvádí odpad z buněk a krve. Jedná se o největší čistící systém hned po štítné žláze. Proudění lymfatického systému je klíčové pro pravidelnou očistu těla. Pokud lymfa nefunguje tak, jak má, dochází k hromadění toxinů a škodlivých látek v těle. Tím dochází k přetěžování organismu a oslabení imunity.
Masáž podporuje lymfatický oběh, který nám zaručuje regeneraci a obranyschopnost organismu.

Kdykoliv se uhodíme či poraníme, začneme si bolestivé místo automaticky třít nebo na něj alespoň přiložíme ruku. Když nás bolí hlava, instinktivně si mneme spánky. Přímo se tedy nabízí, použití masážních hmatů a tlaků ke zmírnění bolestí a potíží. Masáž podporuje samouzdravovací proces, tělo se začne čistit a harmonizovat.

Dotek je jedním ze smyslů, kterým jako první komunikujeme se světem, a to ještě před narozením. Dotykem pozitivně působíme na náš centrální nervový systém. Proto masáž dokáže ihned zničit stres i napětí a působí jako balzám na tělo i na duši. Dotek má schopnost uvolnit mysl, vyvolat pocit sebedůvěry a duševní pohody. Dokáže navodit pocit klidu a relaxace. Při dotyku se vám do krve vyplavuje hormon dobré nálady – oxytocin, který snižuje hladinu stresového hormonu.

Ahoj, jsme Honza a Lucie Šelovi

Psal se rok 2012 a jako první v Česku jsme začali vyučovat Partnerskou masáž. Tento den jsme si doopravdy užili. Viděli jsme na vlastní oči, jak masáže dokáží párům zlepšit vztah, náladu a vytvořit velké úsměvy na každé tváři, co se na kurzu objevila.

A to byl důvod, proč jsme natočili tento online kurz. Chceme, aby stejný zážitek mohli prožívat i další páry.
Jsme šťastní a cítíme velkou vděčnost, že se náš kurz stal bestsellerem nejen u nás, ale i v zahraničí.   

Věříme, že doteky jsou velmi cenné. Proto je naší vášní, předávat kouzlo partnerské masáže ostatním. Jsme vděční za každý pár, který můžeme inspirovat. Když vidíme, jak masáže zlepšují vztahy, tak nás to moc těší. 

Naším posláním je podpořit každého, kdo se chce naučit partnerskou masáž.  Náš den začínáme vzájemným objetím. Je to první věc, co uděláme, když se ráno vzbudíme. Je to náš společný rituál na  hezký den 🙂 Někdy si šeptáme krásná slova a někdy si jen tak hledíme do očí.

Pro lásku není důležité, aby se k sobě lidé hodili, ale aby se více dotýkali a masírovali 🙂

Jan Šel – je lektor partnerských masáží, 15 let provozuje vlastní masérskou praxi. Terapeut, který namasíroval přes 6 000 lidí, masér české reprezentace v cyklistice, zakladatel masérské školy a autor vzdělávacích kurzů, bývalý sportovec a otec dvou dcer, Sáry a Rozálie.

Je to jednodušší než si myslíte

“Teď mě doopravdy MASÍRUJE! Těším se na další videa v kurzu. Masáž je vhodná i pro mě jako začátečníka”
Jakub Mertl
“Skvělý kurz, videa jsou velice přehledná, kvalitně natočená, srozumitelná. Jan Šel vysvětluje hmaty a přitom je ukazuje, super, jsem spokojená, Doporučuji a těším se na další kurzy, které si koupím.”
Lucie Svobodová
“Kurz je perfektně zpracovaný, díky online formě si přehrávám lekce a postupně trénuji. Učení masáží podle tohoto kurzu je velice lehký a dobře vysvětlený. Děkuji panu Šelovi.”
Lenka Chalupská

Online kurz partnerské masáže

Jednoduchá cesta ke šťastnému vztahu

Tento kurz je zábavný a díky vzájemnému masírování, najdete cestu k odemčení čtyř dimenzí.

Naše kvalitní zákaznická podpora vám moc ráda odpoví na vaše dotazy 365 dní
v roce.

I když jste úplní začátečníci a amatéři, nemusíte se ničeho bát. Videa si můžete kdykoliv zastavit a přetočit znovu, podle vaší potřeby.

Co říkají účastníci?

“Děkujeme za nový tip ke společnému zážitku. Masérské hmaty jsou natočeny opravdu srozumitelně. Ze začátku jsme byli nervózní, zda to zvládneme, ale ve videu je všechno jednoduše ukázaný. Když jednoho nebo druhého bolí záda, tak máme večer vždy jasný plán, co budeme dělat 🙂 ”
Kamil a Mája Šponerovi
“Když se nám narodila holčička, tak jsme s masírováním začali. Byl to způsob, jak přítelkyni ulevit od bolesti krční páteře a bolesti zad. Od té doby se masírujeme pravidelně a oba se cítíme uvolnění a psychicky v pohodě. Vše je skvěle srozumitelný! Za mě 10 hvězdiček!”
Pavel a Linda
“Jsme nadšení! Nečekala jsem, že masírování je tak moc příjemné. Po náročném dni v práci stres okamžitě zmizel. Ještě bych potřebovala poradit, nějaký relaxační olejíček..”
Lukáš a Petra
“Ve videu je ukázaný, jak přesně masírovat. Líbí se nám, že nemusíme ani jeden už chodit nikam jinam na masáže k cizím lidem. Zároveň ušetříme spoustu peněz, protože jsme na masáže chodili pravidelně oba dva 2x za měsíc. Takhle se masírujeme doma a častěji!!! Fakt skvělý nápad! Nejvíc Vám fandíme! Děkujeme. ”
Šárka a Petr Machovcovi
“Jsme nadšení! Každý víkend se těšíme na chatu a masírujeme se u krbu. Oba dva jsme velký příznivci masáží. Často jsme přemýšleli, co dělat, když venku prší. Teď čas, když nemůžeme ven, vyplníme masírováním. Dana trpěla bolestí hlavy, docela často. Od té doby, co jsme se začali masírovat ji hlava nebolela. Asi mám zázračný ruce :D”
Martina a David
“Tato masáž mi velmi pomohla hlavně zdravotně, přes deset let trpím na migrény a nevěděla jsem že masáž šíje mi z toho pomůže. Přestala jsem brát prášky, stačí masáž 10 minut denně. Moc Moc děkuji autorovi kurzu.”
Lukáš a Veronika
“Ze začátku jsem byl trochu skeptický, ale zvědavost mi nedala a kurzu vůbec nelituju (a partnerka taky ne 🙂 ). Videa jsou velice přehledná a jsou přesně v té rychlosti, aby člověk podle nich v klidu masíroval a nikam se nehnal. Zároveň jsou podkreslená příjemnou hudbou, takže učební pomůcku, která pohodlně leží se zavřenýma očima a nechává se masírovat :), výklad na videu vůbec neruší a nechává se unášet..”
“Byl jsem zvědavý, co to je partnerská masáž. Musím ale říct, že tenhle video kurz se vážně povedl! Je i pro ty největší stydlíny jako je moje žena. Můžu jen doporučit. Líbí se nám, že když je jednomu nebo druhému příjemný nějaký masérský hmat, můžeme video stopnout nebo přetočit a masérský hmat opakovat. .”
“Kurz je skvělý, splnil vše, co jsme očekávali. S manželkou jsme se naučili masírovat, nejlepší byla masáž zad. Lektor je ve videu velice profesionální. Ukazuje, jak si namasírovat celé tělo, což oba dva potřebujeme.”

Valentýnský dárek

Náhrdelníky ZDARMA

Miluji tě ve 100 jazycích

2 kusy: Rose gold a Fashion silver

Hledáte způsob, jak ukázat svou lásku? Tento náhrdelník Váš partner zaručeně ocení. Použijte fotoaparát nebo blesk telefonu a sledujte, jak náhrdelník ožívá! V jeho středu naleznete nápis “Miluji tě” ve 100 jazycích!

Přehrát video

Vstupte do kurzu partnerské masáže

Online kurz

192 €

66 €

Flash Disk

222 €

96 €

Výhodná nabídka

Online kurz + Flash disk

414 €

96 €

Obsah kurzu

Partnerská masáž je jedním z nejlepších způsobů, jak urychlit zotavení po intenzivní zátěži. Pokud jste v poslední době pracovali tvrdě, dopřejte si s partnerem masáž, která zahrnuje kompletní masáž celého těla. V kurzu se masírují postupně všechny partie – záda, šíje, krk, hlava, chodidla, lýtka, stehna, zadek, ruce.. 

1. Masáž hlavy

2. Masáž krku

3. Masáž šíje

4. Masáž zad

5. Masáž hýždí

6. Masáž nohou - přední část

7. Masáž nohou - zadní část

8. Masáž rukou

Vstupte do kurzu partnerské masáže

Online kurz

192 €

66 €

Flash Disk

222 €

96 €

Výhodná nabídka

Online kurz + Flash disk

414 €

96 €

Valentýnský dárek

Náhrdelníky ZDARMA

Miluji tě ve 100 jazycích

2 kusy: Rose gold a Fashion silver

Hledáte způsob, jak ukázat svou lásku? Tento náhrdelník Váš partner zaručeně ocení. Použijte fotoaparát nebo blesk telefonu a sledujte, jak náhrdelník ožívá! V jeho středu naleznete nápis “Miluji tě” ve 100 jazycích!

Přehrát video

Online kurz partnerské masáže

Jednoduchá cesta ke šťastnému vztahu

Tento kurz je zábavný a díky vzájemnému masírování, najdete cestu k odemčení čtyř dimenzí.

Naše kvalitní zákaznická podpora Vám moc ráda odpoví na Vaše dotazy 365 dní v roce.

I když jste úplní začátečníci a amatéři, nemusíte se ničeho bát. Videa si můžete kdykoliv zaslavit a přetočit znovu, podle Vaší potřeby.

Co říkají účastníci?

“Děkujeme za nový tip ke společnému zážitku. Masérské hmaty jsou natočeny opravdu srozumitelně. Ze začátku jsme byli nervózní, zda to zvládneme, ale ve videu je všechno jednoduše ukázaný. Když jednoho nebo druhého bolí záda, tak máme večer vždy jasný plán, co budeme dělat 🙂 ”
Kamil a Mája Šponerovi
“Když se nám narodila holčička, tak jsme s masírováním začali. Byl to způsob, jak přítelkyni ulevit od bolesti krční páteře a bolesti zad. Od té doby se masírujeme pravidelně a oba se cítíme uvolnění a psychicky v pohodě. Vše je skvěle srozumitelný! Za mě 10 hvězdiček!”
Pavel a Linda
“Jsme nadšení! Nečekala jsem, že masírování je tak moc příjemné. Po náročném dni v práci stres okamžitě zmizel. Ještě bych potřebovala poradit, nějaký relaxační olejíček..”
Lukáš a Petra
“Ve videu je ukázaný, jak přesně masírovat. Líbí se nám, že nemusíme ani jeden už chodit nikam jinam na masáže k cizím lidem. Zároveň ušetříme spoustu peněz, protože jsme na masáže chodili pravidelně oba dva 2x za měsíc. Takhle se masírujeme doma a častěji!!! Fakt skvělý nápad! Nejvíc Vám fandíme! Děkujeme. ”
Šárka a Petr Machovcovi
“Jsme nadšení! Každý víkend se těšíme na chatu a masírujeme se u krbu. Oba dva jsme velký příznivci masáží. Často jsme přemýšleli, co dělat, když venku prší. Teď čas, když nemůžeme ven, vyplníme masírováním. Dana trpěla bolestí hlavy, docela často. Od té doby, co jsme se začali masírovat ji hlava nebolela. Asi mám zázračný ruce :D”
Martina a David
“Tato masáž mi velmi pomohla hlavně zdravotně, přes deset let trpím na migrény a nevěděla jsem že masáž šíje mi z toho pomůže. Přestala jsem brát prášky, stačí masáž 10 minut denně. Moc Moc děkuji autorovi kurzu.”
Lukáš a Veronika
“Ze začátku jsem byl trochu skeptický, ale zvědavost mi nedala a kurzu vůbec nelituju (a partnerka taky ne 🙂 ). Videa jsou velice přehledná a jsou přesně v té rychlosti, aby člověk podle nich v klidu masíroval a nikam se nehnal. Zároveň jsou podkreslená příjemnou hudbou, takže učební pomůcku, která pohodlně leží se zavřenýma očima a nechává se masírovat :), výklad na videu vůbec neruší a nechává se unášet..”
“Byl jsem zvědavý, co to je partnerská masáž. Musím ale říct, že tenhle video kurz se vážně povedl! Je i pro ty největší stydlíny jako je moje žena. Můžu jen doporučit. Líbí se nám, že když je jednomu nebo druhému příjemný nějaký masérský hmat, můžeme video stopnout nebo přetočit a masérský hmat opakovat. .”
“Kurz je skvělý, splnil vše, co jsme očekávali. S manželkou jsme se naučili masírovat, nejlepší byla masáž zad. Lektor je ve videu velice profesionální. Ukazuje, jak si namasírovat celé tělo, což oba dva potřebujeme.”

ZÍSKEJTE OSOBNÍ CERTIFIKÁT O ABSOLVOVÁNÍ KURZU!

Potvrzení o dosažených dovednostech získáte formou certifikátu.

Certifikát si můžete stáhnout uvnitř členské sekce v pdf.

Pokud máte zájem o vytištěný a ručně podepsaný certifikát, stačí nám napsat, pošleme vám jej poštou na naše náklady.

Certifikát můžete získat ke každému zakoupenému kurzu s hodnotou vyšší než 0 Kč.

Tento certifikát neopravňuje k vydání živnostenského listu.

Absolvujte celý video kurz, až potom se rozhodněte!
Máte mojí 30 denní garanci vrácení peněz

Vstupte do kurzu nyní, projděte si celý kurz, odneste si z něj naprosté maximum a pokud vás nepřesvědčí o tom, že se vaše investice vrátí stokrát, napište mi a vrátím vám celou částku zpět. Je to vážně jednoduché, stačí když mi po skončení napíšete e-mail: “Sorry Honzo, nebylo to to, co jsem si představoval” a vrátím vám bez průtahů zpátky celou vaši částku.

Ne, není v tom žádný háček. Svým masérským kurzem jsem si jistý!
Dokonce až tolik, že můžu dát tuto garanci:

V případě, že nebudete plně spokojení, napište mi, peníze vám vrátím v plné výši a všechno mé know-how z kurzu vám přesto zůstane.

Odpovědnost zkrátka beru na svá bedra. Nemůžete ztratit, můžete jen získat. A to hodně. Pojďte se mnou do toho!

Jan Šel - Online kurzy

Chcete umět masáže a nebo jógu? Naučíme vás to! Jednoduše, prakticky a profesionálně. Skrze naše online video kurzy. Mrkněte také na náš E-shop se zbožím.

Ukázková lekce zdarma

Kontakt