Your Cart

Často kladené dotazy

Bohužel ne. Mé kurzy jsou tzv. “nástavbové” Jsou ideálním řešením, pokud např. s masážemi začínáte, aby jste zjistili , jestli je to něco, co hledáte. Také pro lidi, kteří se chtějí vzdělávat dále.

Pokud primárně hledáte kurz a certifikát, aby jste mohl/ vykonávat činnost maséra, je zapotřebí absolvovat kurz Masér pro sportovní a rekondiční masáže v rozsahu 150 vyučovacích hodin, akreditovaný MŠMT ČR (povoleno pod č.j. 020/2013-50-R), splňuje všechny požadavky živnostenského zákona pro vydání živnostenského listu: Masérské, rekondiční a regenerační služby. Po složení zkoušky obdržíte certifikát.

Ano. Certifikát vám zasíláme elektronicky v PDF.

Rozhodně ano. Na všechny své vzdělávací programy nabízím 100% Garanci vrácení peněz. Pokud nebudete s kurzem jakkoliv spokojení, vrátím vám vaše peníze zpět, bez otázek!
Zde je, jak funguje Garance spokojenosti: Garance běží po dobu 30 dnů od zakoupení vašeho kurzu. Máte tedy 30 dnů na to si kurz vyzkoušet a přístup do celého obsahu kurzu a materiálům. Pokud po tuto zkušební dobu nebudete z jakéhokoliv důvodu spokojení, máte možnost získat vaši investici do kurzu ihned zpět!

Ano. Ale je toho minimum, stačí ručník nebo prostěradlo, které máte už doma a masérský olejíček.
Masáž můžete provádět na posteli, případně kdekoliv chcete, vaší kreativitě se meze nekladou!

Ne! Program můžete sledovat sami a projít ho od začátku až do konce. Ale doporučujeme mít vedle sebe parťáku na kterém si masáž budete zkoušet přímo v praxi.

Naše vzdělávací programy nejsou jenom o masáži. Jde o vzájemné propojení. Napojení se na své tělo, na svoji spiritualitu. Kurz je navržený tak, aby jste se cítili skvěle ve vašem životě po všech stránkách.
Plus je tu také 30 denní garance spokojenosti, kdy vyzkoušíte zda je tento program pro vás. Pokud najdete jakýkoliv důvod pro vrácení vašich peněz, stačí nám dát vědět.

Doteky a masáže má rád snad skoro každý. Masáž je velmi zdravá a prospěšné pro naše tělo. Avšak existují stavy, kdy masáž neprovádíme ať už krátkodobě nebo dlouhodobě. Zde je seznam omezení, kdy není vhodné masáž provádět.

Nádorové či kardiovaskulární onemocnění
Epilepsie
Zánětlivé, infekční či horečnaté onemocnění
Jakýkoliv stav, který vyžaduje klid na lůžku
Krvácivé stavy (hemofilie, leukémie apod.)
Akutní psychózy

V místech plísňových či hnisavých onemocnění
Popáleniny, opařeniny, poleptané plochy
V místě křečových žil (varixů), zánětů žil nebo bércových vředů
Břicho těhotných žen a šestinedělek a u žen při menstruaci
Břicho při akutních onemocněních žlučníku či jakýkoliv bolestivých stavech
Odřeniny, čerstvé rány, jiné narušení struktury kůže
Jakékoliv další závažnější onemocnění

Obsah v kurzu je podaný pro širokou veřejnost, jasně a srozumitelně. Nebojte, i já jsi pamatuji na své masérské začátky. Proto vím, na co je důležité se zaměřit a na co ne. V kurzu jdete krok za krokem a informace si můžete přehrát opakovaně a neomezeně. Pro lepší a snadnější zapamatování jsou pro vás připravené také skripta, kde najdete všechny důležité informace pohromadě.

Vaši spokojenost mám na 1. místě! Spokojení jste zdraví, proto se na všechny mé vzdělávací programy vztahuje 30 denní GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ, aby Vaše záda, šíje a bedra vzkvétala.
Jak funguje garance spokojenosti?  Garance běží po dobu 30 dnů od zakoupení vašeho kurzu. Máte tedy 30 dní na to, si kurz vyzkoušet s celým obsahem i materiály. Pokud po tuto zkušební dobu nebudete z jakéhokoliv důvodu spokojení, máte možnost získat vaši investici do kurzu ihned zpět! Stačí se s námi spojit a už vše zařídíme, vrátíme vám peníze zpět na váš účet.

Záleží jenom na vás, kolik času budete chtít výuce věnovat. Kurzem můžete projít klidně za jeden den, ale doporučujeme na začátek masírovat max. 30 minut denně a postupně navyšovat. Výhoda online kurzu je, že vše záleží jenom na vás.

S tvorbou obsahu jsem si dal velmi záležet. Do každého kurzu jsem vložil ty nejdůležitější rady, tipy a postupy, které potřebujete k tomu, aby jste mohli ihned začít využívat vaše nové dovednosti v praxi.

V kurzu většinou najdete úvodní videa zaměřené na teorii masáže.
Pak se pustíte do praxe, kde sledujete video s masérskými hmaty, které si rovnou zkoušíte v praxi.

Připojení k internetu. Videa můžete sledovat přes PC, notebook, tablet, telefon nebo chytrou televizi.

Přístup do kurzu budete mít po dobu 12 měsíců od data vytvoření vašeho účtu.

Do kurzu se přihlasíte na přihlašovací stránce www.jansel.cz/clenska-sekce
Pod vašim emailem a heslem.

Rozhodně ano! A zvládlo to už přes 650 lidí. Reference jsou velmi pozitivní.
Je to hlavně díky tomu, že online kurzy mají oproti klasickému kurzu tyto výhody.
✓ Videa sledujete kdykoliv a kdekoliv chcete
✓ Získáte přístup do kurzu na 12 měsíců
✓ Moderní a interaktivní výukový systém
✓ Studentská podpora je tu pro tebe 24/7 neomezeně
✓ Nemusíte nikam dojíždět a přizpůsobovat se lektorovi

Vyberte si kurz a po zakoupení získáte přístup do vaší členské sekce. Po přihlášení do studentské sekce najdete všechny vaše výukové lekce a materiály.